Realitynet - Realitynet.org

Off topic => De Huiskamer => Topic gestart door: jokivin op 11-07-2002, 21:11:58

Titel: work-shop paméla (nu, met foto's!)
Bericht door: jokivin op 11-07-2002, 21:11:58
Hallo iedereen (die er nog is :D)

We hebben nog plaatsen over voor DE work-shop met Paméla, misschien heeft er iemand nog interesse, er zijn wat afvallers dus vandaar dat we nog plaatsen over hebben. Het gaat plaats vinden op 30 Juli, ergens in de middag ergens in Amsterdam. Dus wie kan en wil er is nog plaats.
Als je interesse heb mail dan maar even naar jokivin@wieisdemol.com dan regelen we alles verder.
Groetjes joki

*edit: datum van de workshop is veranderd, het word nu 24 augustus en zal om een uur of 12 gaan plaats vinden, ergens in amsterdam (locatie word aan gewerkt)

verder nieuws volgt







Titel: Re:work-shop paméla
Bericht door: Annemieke op 12-07-2002, 17:28:17
ik doe al mee...  :)







Titel: Re:work-shop paméla
Bericht door: Doris op 12-07-2002, 20:14:29
ikke niet want ik ben dan op vakantie  :'(
mjah da wisten jullie al  :D







Titel: Re:work-shop paméla
Bericht door: Kenner op 17-07-2002, 14:20:45
Hmmpf, valt niet mee hoor, internetten vanuit de bibliotheek, maar goed, ik ben er nog en ga graag mee hoor de 30e, krijg vast de details nog wel doorgemaild :) ( Bram_Struys@hotmail.com dus, niet meer naar morepower)

Grtz, Bram







Titel: Re:work-shop paméla
Bericht door: jokivin op 17-07-2002, 16:25:30
ow oke bram dat wist ik dus niet :S
zal naar hotmail toe stuuren (fijn weer mn adresse boek aanpassen :P)







Titel: Re:work-shop paméla
Bericht door: Annemieke op 20-07-2002, 20:05:55
is er al iets meer bekend over waar en hoe laat eigenlijk?







Titel: Re:work-shop paméla
Bericht door: jokivin op 20-07-2002, 20:30:48
nope  :-[
zal morgen maar weer eens gaan bellen, jullie horen meteen als ik iets meer weet.
joki

(zie bovenste bericht voor veranderingen)







Titel: Re:work-shop paméla (datum veranderd =nu 24 aug.)
Bericht door: Doris op 22-07-2002, 17:10:45
jah!!! ik ga ook mee!!! ik ben blij!!!  ;D







Titel: Re:work-shop paméla (datum veranderd =nu 24 aug.)
Bericht door: Annemieke op 22-07-2002, 19:10:35
nu kan ik niet meer ws :(:(:( ...ik kom de 24e aug net terug van vakantie. Ik weet alleen niet precies hoe laat in op Schiphol land en of ik het dus evt wel zou kunnen halen, maar 12 uur lijkt me wel een beetje vroeg. Kzou het wel heel jammer vinden!!!!!







Titel: Re:work-shop paméla (datum veranderd =nu 24 aug.)
Bericht door: jokivin op 23-07-2002, 15:45:15
e zoek dat eens uit dan, anders haal ik je tussen door wel op hoor, zo ben ik dan ook wel weer he :D

hoor t snel van je, joki







Titel: Re:work-shop paméla (datum veranderd =nu 24 aug.)
Bericht door: Charlotte op 21-08-2002, 11:08:12
ik zou wel mee willen doen ( als jullie nog iemand nodig hebbe ) alleen dan moet ik me werk afzeggen en het is die dag net familie dag  >:( ( lees: me oma de hele dag bezig houden op duinrell  :( :( :() maar als jullie nog iemand nodig zouden moeten hebben.... haha







Titel: Re:work-shop paméla (datum veranderd =nu 24 aug.)
Bericht door: jokivin op 23-08-2002, 13:54:39
oeps sorry hoor char ik ben vandaag weer eens online na lange tijd dus heb dit hele stukkie niet gelezen  :-\.
maar ja je kan nog mee hoor als je wilt :D ik hoor het wel dan, stuur maar ff een mailtje als je nog mee wil/kan.
groeten joki







Titel: Re:work-shop paméla (datum veranderd =nu 24 aug.)
Bericht door: D**n op 24-08-2002, 11:34:05
Moet ff kijken, maar als het lukt om er te komen zou ik graag meedoen!







Titel: Re:work-shop paméla (datum veranderd =nu 24 aug.)
Bericht door: Annemieke op 27-08-2002, 16:26:06
Na veel getwijfel dus toch maar niet gegaan (zie bar), maar mensen die wel geweest zijn, hoe was het????? Vertel dr ns wat over!!!







Titel: Re:work-shop paméla (datum veranderd =nu 24 aug.)
Bericht door: jokivin op 29-08-2002, 17:31:06
Workshop van Paméla
 
Eindelijk was het dan zover...24 augustus was de workshop, acteren onder leiding van...onze enige echte Paméla! Het was nog een heel gedoe geweest, de juiste datum zoeken...en dan ook nog genoeg mensen vinden die het leuk vinden om mee te doen. Een groepje wilde wel graag...hoogste bod, dus de workshop was voor ons. Mja een datum stond niet zo snel vast....het groepje veranderde steeds, maar uiteindelijk hadden we een mooi team van 7 mensen. Jox, Demi, compuart, Malcolm, Jokivin, Miriam en ik (Fenna). We hadden geluk, ook Kerstin en haar vriendin Els vonden het heel leuk om te komen! We konden er dus wel wat van verwachten.
3 Uur afgesproken in Pacific, een café in Amsterdam. Hier ontmoette we elkaar, even kletsen en wat drinken. Toen we de code kregen om het gebouw in te komen...konden we beginnen.
We begonnen met de warming up; even al je ledematen losschudden...evenwicht bewaren door op één been te gaan staan (voor sommige al een hele klus ;-), voeten draaien, handen draaien...en zo maar verder. Als eerste oefening mochten we in een kring gaan staan. Omdebeurt in je handen klappen...met een vast ritme moesten we na elkaar klappen. Zo steeds sneller...proberen je te concentreren zodat het een regelmatig ritme bleef...!
Hierna gingen we in een kring staan...we moesten op elkaar gaan vertrouwen. Één iemand midden in de kring ging helemaal recht en ontspannen staan...zodat hij/zij als een plank naar voor, achter, en opzij kon vallen. De rest van de groep ving die persoon op. Het ging heel goed en het was heel leuk om te doen...vonden de meeste in ieder geval.
Toen begon het echte acteer werk. Met de hele groep, of steeds met een aantal moesten we opdrachten doen. Het ging hierbij vooral om steeds een type persoon te spelen: dominant, amicaal, arrogant en heel verlegen. Soms moesten we hier zelfs een ziekte of beperking bij kiezen...om zo een scene in een wachtkamer van de dokter te spelen...met of zonder praten. Het alleen maar non-verbaal communiceren was best lastig, dat viel soms wel tegen!
De meesten mensen wisselde lekker af van personages...maar jox en demi hielden wel van dominant ;-) Zij hadden vaak de wachtkamer geheel onder controle.
Met wat aanwijzingen van Paméla verliep het allemaal heel goed en gezellig! We hebben kunnen lachen om de anderen...en om onszelf...(positief of negatief!).
Na een tijd hadden we genoeg gedaan, je wordt er best moe van. We hebben nog wat gedronken in het café en het daarna afgesloten. Met een fikse regenbui!, gingen we er allemaal weer vandoor.
Paméla bedankt voor deze dag, we hebben veel geleerd...zo niet? dan in ieder geval gelachen en het was gezellig! Geslaagd genoeg...om het volgend jaar weer te doen ;-)
Groetjes!








Titel: Re:work-shop paméla (datum veranderd =nu 24 aug.)
Bericht door: ovide op 29-08-2002, 18:41:10
Klinkt alsof jullie het heel leuk hebben gehad. Misschien moet de komende mol ook maar eens een acteerworkshop volgen. Dat zou nog wel eens van pas kunnen komen. Of was de nieuwe mol er al bij.... ;)







Titel: Re:work-shop paméla (datum veranderd =nu 24 aug.)
Bericht door: Annemieke op 29-08-2002, 18:52:31
haha :D

ja heel leuk dat verslag Fenna en Jokivin! Weten wij ook een beetje hoe het geweest is! Khoop dat ik volgende keer mee kan doen :)







Titel: Re:work-shop pam鬡 (datum veranderd =nu 24 aug.)
Bericht door: fenn op 29-08-2002, 21:35:33
Hey wow, ik doe het weer!(ik kon niet reageren)
Op jantien.org staat het verslag nu ook...best wel leuk zo eigenlijk! Ja e en ovide...volgend jaar ook mee doen?...moet er wel een actrice meedoen met wie is de mol (anders halen we paméla er wel weer bij!).

Groetjes! Fenna











Titel: Re:work-shop paméla (datum veranderd =nu 24 aug.)
Bericht door: JOX op 30-08-2002, 10:32:33
 >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(

lol, viel ook wel weer mee hoor met dat dominante!! het was wel een leuke actieve rol om te spelen. Maar in ieder geval was het hardstikke leuk! Voor herhaling vatbaar.

ciao  ;)







Titel: Re:work-shop paméla (datum veranderd =nu 24 aug.)
Bericht door: Tijgertje op 30-08-2002, 14:37:27
Klinkt allemaal wel leuk, misschien als er nog zoiets komt, dat ik ook meega. Lijkt me best gezellig.
Doris, ik dacht dat je trouwens ook mee ging?







Titel: Re:work-shop pam鬡 (datum veranderd =nu 24 aug.)
Bericht door: ovide op 30-08-2002, 19:17:45
Ja e en ovide...volgend jaar ook mee doen?...moet er wel een actrice meedoen met wie is de mol (anders halen we paméla er wel weer bij!).

Tsja, who knows...het lijkt me wel leuk in ieder geval  :D







Titel: Re:work-shop pam鬡 (datum veranderd =nu 24 aug.)
Bericht door: Annemieke op 3-09-2002, 12:41:42
moet er wel een actrice meedoen met wie is de mol

de mol zelf is toch altijd al een acteur/actrice ook al is hij/zij dat ws niet van beroep... ;)







Titel: Re:work-shop paméla (datum veranderd =nu 24 aug.)
Bericht door: juultjuh op 13-09-2002, 14:15:53
Klinkt echt leuk! Leuk verslag ook! Ik hoorde net een dag van te voren dat zoonlief een voetbaltoernooi had, zijn allereerste dus ik kon op het laatste moment niet mee. Maar als het volgend jaar weer gedaan wordt, biedt ik me aan! Ik wil jullie ook wel toneelles geven??? ;D ;)

Heb ik weleens gedaan voor school, Ik had een 9, dus dat moet wel beteken dat ik het goed heb gedaan hahahaha

kusss julia







Titel: Re:work-shop paméla (datum veranderd =nu 24 aug.)
Bericht door: Compuart op 26-09-2002, 21:16:47
En dit heeft iedereen dus gemist die niet is geweest...  ;D
(http://www.kyrandia.nl/fotos/workshop1.jpg)
Els probeert hier de lichtschakelaar. Nee, echt! :P

(http://www.kyrandia.nl/fotos/workshop2.jpg)
Els deelt Malcolm een zichtbaar harde klap uit (als dat maar goed gaat...)

(http://www.kyrandia.nl/fotos/workshop3.jpg)
Oei oei, daar wordt ik bijna door Joki ten gronde gericht.... (maar als je goed kijkt ben ik al aan het voorbereiden om de klap te retourneren  w r a a k  ;D)

(http://www.kyrandia.nl/fotos/workshop4.jpg)
Miriam vindt dat ze ziek genoeg is voor het recht op die ene wachtkamerstoel. Paméla heeft natuurlijk veel dringender die stoel nodig, maar kan er naar fluiten...en dat bevalt haar niet

(http://www.kyrandia.nl/fotos/groep1.jpg)
vlnr Compuart, Miriam, Fenna, Demi, Kerstin, Paméla en haar mime inspirator (maar de naam is mij even ontschoten... :-[)
Malcolm, Jokivin, Jox en Els

(http://www.kyrandia.nl/fotos/groep2.jpg)


(moet ik er nog bij zeggen dat sommige van deze foto's geacteerd zijn?? ;D)

Maar het was in elk geval een geweldige ervaring! Alle dank gaat uit naar Paméla en de andere mensen die haar hebben geholpen (http://www.compuart.nl/YaBBImages/thumbup.gif)







Titel: Re:work-shop paméla (datum veranderd =nu 24 aug.)
Bericht door: WCEend op 26-09-2002, 21:23:55
het ziet er iig zeer gezellig uit  ;D







Titel: Re:work-shop paméla (nu, met foto's!)
Bericht door: Han13 op 26-09-2002, 22:34:08
Ziet er gezellig uit daar. Als ik wat meer vertrouwen had in m'n eigen acteertalenten was ik misschien ook wel meegegaan.

Trouwens wat heeft Fenna toch 'n leuke broek aan!

Han heeft toevallig precies dezelfde broek in de kast hangen!  :)







Titel: Re:work-shop paméla (nu, met foto's!)
Bericht door: juultjuh op 27-09-2002, 10:59:01
Wat een leuke gezellig foto's! HAd er graag bij willen zijn. Nuja maybe de next time toch hahahahha







Titel: Re:work-shop paméla (nu, met foto's!)
Bericht door: Annemieke op 27-09-2002, 16:00:27
wat leuk die foto's !!!!!!! :)

ik hoop idd ook dat dr een volgende keer komt en dat ik dan wel kan komen!! maar dat spreekt voor zich!







Titel: Re:work-shop paméla (nu, met foto's!)
Bericht door: ovide op 27-09-2002, 17:25:32
Misschien een beetje vreemde opmerking, maar die dame op de eerste fotot helemaal links, lijkt verdacht veel op Ting uit BB. Aangezien zij fotografe is en niet op de andere foto's staat...Of zoek ik nog steeds naar 'mollen'  ;D







Titel: Re:work-shop paméla (nu, met foto's!)
Bericht door: jokivin op 27-09-2002, 19:29:57
ze is idd fotografe, maar hoe ze ook al weer heten dat ben ik vergeten  :-[







Titel: Re:work-shop paméla (nu, met foto's!)
Bericht door: juultjuh op 28-09-2002, 08:51:06
Misschien een beetje vreemde opmerking, maar die dame op de eerste fotot helemaal links, lijkt verdacht veel op Ting uit BB. Aangezien zij fotografe is en niet op de andere foto's staat...Of zoek ik nog steeds naar 'mollen'  ;D

Dat had ik dus ook gezien, maar ik dacht ik met mijn bb gedoe ;D







Titel: Re:work-shop paméla (nu, met foto's!)
Bericht door: Han13 op 28-09-2002, 21:33:58
't is natuurlijk wel erg toevallig dat deze kortharige Chineese dame ook fotografe is, maar ik vind haar eerlijk gezegd niet zo op Ting lijken. Behalve 't feit dat ze ook Chinees is en 'n kort pittig kapsel heeft, zie ik ook niet echt overeenkomsten. Maar ik kan er natuurlijk ook fataal naast zitten natuurlijk.......

Maar effe voor de forummers onder ons die geen idee hebben wie Ting is:

(http://www.veronica.nl/images/database/b/bigbrothervier/special/sp_ting.jpg)

Ik laat 't verder aan jullie over om te beoordelen of Ting en de fotografe bij de work-shop van Pamela dezelfde persoon zijn.  :)







Titel: Re:work-shop paméla (nu, met foto's!)
Bericht door: jokivin op 28-09-2002, 21:37:32
volgens mij NIET dezelfde persoon.







Titel: Re:work-shop paméla (nu, met foto's!)
Bericht door: fenn op 28-09-2002, 23:53:16
Nee lijkt me ook geen ting hoor.

Doe ik het wel via de nieuwe site? TEST!!!!!!!!!!!!!!!!

Liefs fenn







Titel: Re:work-shop paméla (nu, met foto's!)
Bericht door: juultjuh op 29-09-2002, 18:04:47
Ja, maar ze lijtk er wel op, ik beol die ting kan ook zo'n mond trekken, met de onderkaak een beetje naar voren...ik zeg maar iets...







Titel: Re:work-shop paméla (nu, met foto's!)
Bericht door: jorg op 12-10-2002, 16:57:14
Ze zijn hun scherpte even kwijt, daar bij Jantien.org, want de foto's van de workshop, die hier al stoffig zijn geworden, staan er nu pas op. Maar de webmasters waren op vakantie. Ze moeten nu uitzoeken waarom Jantien haar dagboek niet meer kan aanvullen....