ik geloof dat kelly nog net 2 punten meer had ;DDat had IK hier nou net niet neer durven te zetten......... ::rofl:: ::rofl::
Dat had IK hier nou net niet neer durven te zetten......... ::rofl:: ::rofl::
131vond ik ook ja ::jaja::
Was wel erg makkelijk dit jaar
ik heb 131 maar het kon wel beter denk ik als dat filmpje gewoon normaal deed of was het bij iedereen losse plaatjes? en er zat bij mij ook geen geluid bij >:(losse plaatjes ook bij mij ja ???
losse plaatjes ook bij mij ja ???die ringtone zat aan het allerbegin daar begon het mee en daarbij hoorde ook de makkelijkste vraag als je de film kent.. ;)
ik had wel geluid. Maar ik heb geen ringtone gehoord ??? ???
Ik heb ook net pas de test gedaan op internet..
En ik heb het idee dat ik het toch nog redelijk heb gemaakt..
Ik ben toch al weer een tijdje uit de schoolbanken dus minder gericht op iq want ik houdt het niet allemaal bij.
Dus ik mag wel blij zijn met mijn resultaat..
Ik doe maar niet mee.. komt niet veel van terecht vrees ik ::)ach kom op wie niet waagt...
Al met al ik hoef me niet te schamen voor mijn IQ.
Niemand hoeft zich te schamen voor zijn of haar IQ.
ik geloof dat kelly nog net 2 punten meer had ;D
wat dacht je van mij Plienke??? Ben al bijna rijp voor het ouwemannehuis ::tandpastasmiley::
wat dacht je van mij Plienke??? Ben al bijna rijp voor het ouwemannehuis ::tandpastasmiley::
Een genie ben je vanaf ongeveer 132 of meer.
Ik had 107, tot nu toe het laagst van iedereen hier. :(
Hou in je achterhoofd dat een score van 100 gemiddeld is en dat het gemiddelde IQ van de Nederlandse bevolking tussen de 85 en 115 ligt. Bij deze test kun je minimaal 47 en maximaal 149 scoren. Als je een laag IQ scoort betekent dat niet dat je dom bent: je emotionele intelligentie kan bijvoorbeeld wel heel goed ontwikkeld zijn.
121... VWO - niveauDat had ik mijn 2e keer. ;D
::rofl:: ::rofl:: snapte geen reet van die dierensommen ::dom::
Een genie ben je vanaf ongeveer 132 of meer.Dat slaat nergens op... bij een officiële IQ-test had ik op mijn twaalfde een IQ van 135... en ik ben ècht niet geniaal ::ohno::
wisten we al, D**N, maar moet heel RN het nou weten????????? ::rofl:: ::rofl:: ::rofl::
en ik ben ècht niet geniaal ::ohno::
Ik kom er openlijk voor uit :DZo moesten er meer zijn. Ik had twee jaar geleden iets van 123, maar moet die van dit jaar nog maken. Ik vermoed dat ik die aap (en Kelly) dit jaar wel zal verslaan. Die laatste op punten.
IQ van 128, niet slecht voor een 12jarige toch? :D ;D :D :P
Op TV had ik 115 ??? (toen ik 7 was had ik nog 130)deze test is niet al te betrouwbaar ;)
En op het internet had ik ook 130 ???
Op TV had ik 115 ??? (toen ik 7 was had ik nog 130)toen je 7 was(groep 3) kon je amper lezen, laat staan iq vragen snappen ???
En op het internet had ik ook 130 ???
toen je 7 was(groep 3) kon je amper lezen, laat staan iq vragen snappen ???aangepaste IQ test ::)
aangepaste IQ test ::)
Kleutervragen: Willemijn pakt 2 snoepjes af van Pim. Wat is de kans dat Pim gaat huilen? ::)50% :P maar hij ramt er vast op los, dat is de mentaliteit van de kleuter tegenwoordig ;)
Kleutervragen: Willemijn pakt 2 snoepjes af van Pim. Wat is de kans dat Pim gaat huilen? ::)Vroegâh: Pim gaat huilen en haalt zijn grote broer erbij
toen je 7 was(groep 3) kon je amper lezen, laat staan iq vragen snappen ???Ten eerste kon ik in groep 2 al lezen en schrijven (vraag me niet hoe dat kwam) :o
Ten eerste kon ik in groep 2 al lezen en schrijven (vraag me niet hoe dat kwam) :ohad ik ook. toen zat ik in groep 3 de hele dag te kloten en toen hebben ze me maar bij groep 4 gezet
Ten tweede waren die vragen aangepast op 7-jarige niveau ;)
Ik had 107, tot nu toe het laagst van iedereen hier. :(
Ik had bij die test daar 127. Daar was ik echt heel tevreden mee, want rekenen kan ik niet. En net bij het rekengedeelte begon mijn moeder er doorheen te bellen. En zowaar had ik ook daar nog veel goed. Alleen die stomme vragen met dat autootje dat de goede route moest rijden, had ik heel slecht gedaan. Ik was steeds wel links of rechts gegaan, maar niet vanuit de auto gezien. ::schaam::Die met die auto'tjes vond ik het makkelijkst :P
Vorig jaar had ik trouwens ook mee gedaan en toen had ik een score van 98 :(
142 ::oink::
Met wat gelukstreffers hoor :P
Meestal schommel ik zo rond de 130 / 135
op http://www.omroep.nl/bnn/iq2007/ kun je de IQ-test van 2007 doen!
Ik heb hem gedaan en heb een IQ van 125
Ik heb me echt rotgelachen, ik had ineens een IQ van 115 ::rofl:: vorig jaar had ik 133als ik toen die vragen met die beestjes doorhad, had ik zelfs nog hoger gehad.. het jaar ervoor 128 en daarvoor 118 ::) dus toen ik 15 was had ik nog een beter IQ dan dit jaar ::rofl::
Ik vond het trouwens erg gemeen van dat noord, oost, zuid, west, ik ben zoooo slecht in windrichtingen. En je kreeg toen ook nog eens iets van domino-steentjes, ik snapte daar al helemaal niks van, heb ook de tijd niet genomen om het te snappen, zelfs de voorbeeldvraag snapte ik niet ::tandpastasmiley::
Ik heb me echt rotgelachen, ik had ineens een IQ van 115 ::rofl:: vorig jaar had ik 133als ik toen die vragen met die beestjes doorhad, had ik zelfs nog hoger gehad.. het jaar ervoor 128 en daarvoor 118 ::) dus toen ik 15 was had ik nog een beter IQ dan dit jaar ::rofl::IQ heeft niks met leeftijd te maken hoor. Mijn IQ was 126 toen ik 5 was en nu haalde ik 125.
Ik vond het trouwens erg gemeen van dat noord, oost, zuid, west, ik ben zoooo slecht in windrichtingen. En je kreeg toen ook nog eens iets van domino-steentjes, ik snapte daar al helemaal niks van, heb ook de tijd niet genomen om het te snappen, zelfs de voorbeeldvraag snapte ik niet ::tandpastasmiley::
IQ heeft niks met leeftijd te maken hoor. Mijn IQ was 126 toen ik 5 was en nu haalde ik 125.
IQ heeft niks met leeftijd te maken hoor. Mijn IQ was 126 toen ik 5 was en nu haalde ik 125.maar met dezelfde soort IQtest heeft het wel met je leeftijd te maken he, want jij had echt geen score van 126 gehaald toen je 5 was bij deze IQtest ;) Normaal gesproken haal je met een IQtest als je 18 bent een hogere score dan dat je net 15 bent ;)
En die domino-steentjes waren niet echt moeilijk vond ik
maar met dezelfde soort IQtest heeft het wel met je leeftijd te maken he, want jij had echt geen score van 126 gehaald toen je 5 was bij deze IQtest ;) Normaal gesproken haal je met een IQtest als je 18 bent een hogere score dan dat je net 15 bent ;)Nee oke daar heb je wel gelijk in ;D
En trouwens: deze test is natuurlijk ook niet helemaal 100% betrouwbaar :P
Nee oke daar heb je wel gelijk in ;DHaha, daar heb je helemaaaal gelijk in :P
Maar op mijn 5e maakte ik natuurlijk een andere test ;D
En trouwens: deze test is natuurlijk ook niet helemaal 100% betrouwbaar :P
waarom moet je op het begin eik van die rare vragen invullen dat heeft toch niks met je IQ te maken?
>:( net nu heeft mijn Pc rare kuren,vanaf vraag zoveel zijn het filmpjes,en dan hapert dat kl*te ding >:( >:( ,maar na 3 vragen had ik al een IQ van 5 8) 8)
dat filmpje zijn alleen maar plaatjes (toch?)
enne die domino stenen snapte ik niet ::rofl::
Om 1 uur 's nachts had ik een IQ van 121. Vraag me af hoe dat overdag is:-X :-X :-X
:-X :-X :-X
Ik ben na de eerste vragenronde in slaap gevallen, dus mijn IQ is nog onbekend ::) Ik ga hem binnenkort nog eens overdoen :D
ik heb 131 maar het kon wel beter denk ik als dat filmpje gewoon normaal deed of was het bij iedereen losse plaatjes? en er zat bij mij ook geen geluid bij >:(
ik had trouwens 128nou 132
Hahaha net als Bonnie St. Clair vorig jaar, die heeft veel vragen niet had ingevult ;D
Maar ik weet wel zeker dat ik een hoger IQ heb dan Bonnie ;D ::)