Realitynet - Realitynet.org
Off topic => De Huiskamer => Topic gestart door: Cora Bora op 29-01-2004, 15:02:59
-
(http://www2.telegraaf.nl/multimedia/archive/00225/guusje_jpg_225611c.jpg)
0p 34-jarige leeftijd
Actrice Guusje Nederhorst overleden
SCHEVENINGEN - Actrice Guusje Nederhorst, die in 1992 debuteerde als Roos in de soap Goede tijden, Slechte tijden, is overleden aan de gevolgen van kanker.
Dat heeft haar manager Edwin Jansen donderdag gezegd. De 31-jarige Kane-zanger Dinand Woesthoff is de echtgenoot van Nederhorst, die woensdag 35 jaar zou zijn geworden.
Guusje kreeg vorig jaar, na twee miskramen, samen met grote liefde Dinand zoontje Dean Maddy. Het kereltje werd genoemd naar Maddy, een goede vriendin van Dinand, die eerder ook aan kanker overleed. Het stel trouwde in september vorig jaar in Las Vegas.
Naast haar rol in Goede tijden, Slechte tijden (RTL4) speelde ze gastrollen in de serie Baantjer (1995), All Stars (1997) en speelde in 2002 ook even in de soap Onderweg naar morgen (Yorin). In de hoogtijdagen van Goede tijden, Slechte tijden vormde ze samen met goede vriendinnen Babette van Veen en Katja Schuurman het meidentrio Linda, Roos en Jessica.
bron: www.telegraaf.nl
-
owwwww ,wat verschrikkelijk erg.
Er ging al een tijdje de geruchten dat ze ernstig ziek zou zijn wat ze zelf ontkende.
De roddeljournalisten hebben al die tijd ook nog eens zo achter haar aangezeten...bah
Ik vind het heel erg droevig.
-
Ik vind het echt heel vreselijk, veel te jong om te sterven.
Soms is het leven oneerlijk...Dean Maddy, Dinand en familie heel veel sterkte...
(Geruchten zijn ongeveer 2 weken door henzelf wel bevestigd, maar volgens hen ging het na een chemokuur op zich wel redelijk goed...)
-
Wat verschrikkelijk, dit nieuws. Ze was nog zo jong! En wat vreselijk dat haar zoontje nu zonder moeder moet opgroeien. :-[
Dinand, Dean Maddy en alle andere familie en bekenden: heel veel sterkte met dit vreselijke verlies.
-
ja idd, heel triest. :\'( :\'( ze verlangde zo naar een kindje, en nu ze er eindelijk eentje had, kan ze hem niet zien opgroeien.
sommige dingen zetten je aan het denken....
-
dit staat op de site van kane, kreeg er zon brok in mijn keel van dat wil je wel begrijpen.
ook ik vind het natuurlijk verschrikkelijk dat iemand zo jong sterft. sterkte aan alle nabestaande
-
Ik hoorde het al. Echt verschrikkelijk :\'( :\'( :\'(
Iedereen heel veel sterkte en met name Dinand en Dean (hij zal er nu nog geen benul van hebben maar het is wel heel erg dat hij nu zijn moeder niet kan leren kennen :-\\)
-
Jeejtje... dat wist ik helemaal niet!!! ::ohno:: Echt erg... 34 is toch veel te jong?
-
Snik snik, dit is echt heel triest!! :( :( :(
34 jaar en dan al overlijden... en die man van d'r al 2 vrouwen kwijtgeraakt aan kanker, wat een leven!! :(