Jan is de eerste afvaller omdat die op een nepmol (Hannah of Horace) zit.::jaja:: volgens mij op hanna.
Iemand die niet veel in beeld is, valt meestal snel af?
Is dat zo...
Als je bijv. kijkt naar vorige seizoenen?
Ik gok op Patrick als eerste afvaller. Just gut feeling. En hoorde ik niet Jan in die eerste Molmail zeggen dat Patrick de grote verrassing was van deze serie. Ik interpreteerde dat als zijnde Patrick die er als eerste uitvliegt terwijl niemand dat ooit had verwacht.
Ik denk SoundosTopictitel: Wie is de volgende afvaller en waarom? ;D
Voor aflevering 2 had ik dus bedacht dat Anna eruit zou gaan. In het intro filmpje komt zij na het lasergame-spel. Maar helaas. Hannah moest gaan. En haar introfilmpje (auto in de bagger) is nog niet geweest.
Hé, das pas typisch... Zou Hanna terugkomen?? :oNee, maar je ziet niet dat dat filmpje ook echt bij Hanna hoort. Lijkt maar zo door de montage.
Nee, maar je ziet niet dat dat filmpje ook echt bij Hanna hoort. Lijkt maar zo door de montage.Yup, goed punt.
Karin valt nu af, de ouderen gaan eerst met uitzonderding van Hanna, maar daar zat een specifieke reden bij en dat was Twitter...Dit volg ik niet helemaal. Op basis waarvan gaan de ouderen eerder? En welke rol speelde twitter met het afvallen van Hannah?
Dit volg ik niet helemaal. Op basis waarvan gaan de ouderen eerder? En welke rol speelde twitter met het afvallen van Hannah?
Je kan namelijk geen 10 aflevringen draaien op amper zestien dagen tijd (-twee dagen voor de vluchten).
Dat Hanna als eerste zou afvallen was dan weer niet te voorspellen.[/spoiler]
Dat hoeft niet onder een spoiler wat mij betreft.
In je berichtje onder de spoiler geef je in feite aan dat er van een twitterpauze van Hanna weldegelijk sprake was, terwijl er ook wordt aangegeven dat ze juist GEEN twitterpauze heeft gehouden. Leg ik de verhalen rondom het twittergedrag van Hanna (dan heb ik het niet over de inhoud, slechts over wel of niet twitteren) naast elkaar, dan kan ik hieruit niet afleiden wanneer ze is afgevallen.
DAAR gaat het om.
Ik denk niet dat Karin afvalt. Ze mag dan we de oudste kandidaat zijn, maar ik heb het idee dat ze het spel echt goed door heeft en begrijpt. Volgens mij schopt Karin het wel ver, als ze de mol niet is. Verdenk haar trouwens wel.Denk je dat Karin het spel door heeft? Ik heb het idee dat ze maar wat doet, vooral te horen in de biecht en al helemaal in de spellen. Het zou een strategie kunnen zijn zoals mol Milouska en (Yvon)
Ik ga voor Patrick en Jan, Jan omdat hij er zo zeker van is dat hij de mol ontdekt heeft en Patrick is gewoon maar een gevoel.. ben nog niet helemaal uit welke van de twee het nou echt wordt. :P
Leg ik de verhalen rondom het twittergedrag van Hanna (dan heb ik het niet over de inhoud, slechts over wel of niet twitteren) naast elkaar, dan kan ik hieruit niet afleiden wanneer ze is afgevallen.
DAAR gaat het om.
Serie 10 of de huidige serie is opgenomen in twee weken tijd, dat vertelde JP destijds in een interview geloof ik. Toen vreesden we nog dat we minder opdrachten zouden krijgen.
Denk je dat Karin het spel door heeft? Ik heb het idee dat ze maar wat doet, vooral te horen in de biecht en al helemaal in de spellen. Het zou een strategie kunnen zijn zoals mol Milouska en (Yvon)Ik hoop het niet ik vind haar heel irritant en als ze de mol is dan vind ik het geen leuke
Ik denk art.. Waarom?? Nou... Geen idee ;DDat zou echt een verademing zijn...
Omdat Horace door zijn jokers heen is kan hij er nu ook goed uit dus ik denk nu Horace ::joehoe::De mol heeft die jokers toch helemaal niet nodig ook ;D
Ik denk art.. Waarom?? Nou... Geen idee ;D
Jan! Die gaat volgens mij vol op Art.
Patrick en Art vallen zoiezo niet af puur omdat de ze in beeld zijn in de leader bij opdrachten die zoiezo niet komende aflevering zijn =D
Ik ga nu voor Art als volgende afvaller, vanwege de interpretatie van de Twitter-hint (http://www.wieisdemol.com/forum/index.php?topic=40823.msg1181197#msg1181197). En ook omdat ik denk dat Art op Miryanna zit. Want volgens hem zat de mol in de laatste helft van de rij (opdr. 3 afl. 2), en Hanna is er al uit, Horace had zijn vraag goed, Jan zal hij na opdr. 2 niet meer verdenken. En dan blijft (voor Art als kandidaat) volgens die theorie Miryanna over.
Even de leader kijken of het klopt dat Art er niet uit kan.
@Jelsir: Nou, ik ben daar nog niet zo van overtuigd.
Ik behoedt je voor het feit dat op 0.30 toch duidelijk Art is te horen bij de botsende bussen
Da's toch komisch, ik herken daar duidelijk Soundos die daar schel "stop stop stop stop" loopt te schreeuwen! ::oink::ik wist dat iemand dat ging opmerken. Maar als je het vaker luisterd is het Art. Anders heeft Soundos wel een erge mannenstem...
Dat het zeker een mannenstem moet zijn geloof ik niet.
Ik ben er ook wel behoorlijk zeker van dat het een man moet zijn, maar welke....hij heeft dan gewoon een dunne dag, heb ik ook weleens ::)
En dat t-shirt van Horace matcht inderdaad wel verdacht goed met het t-shirt in de touwen. Maar waar heeft Horace zijn buikje dan gelaten :-\\
Ja best wel...
En er zijn nog 2 andere data te vinden;
Dit wil dus juist zeggen dat Horace blijft.Spoiler (klik om te tonen/verbergen)
Dit wil dus juist zeggen dat Horace blijft.
Het kan ook slaan op een oefenwedstrijd van Nederland vlak voor het WK dat begon begin juni. Dat veranderd de zaak natuurlijk niet dat Horace toen alweer in NL was.
Scherp Lo! Zou precies passen ja. Eens per 2 dagen gaat er iemand naar huis.
Hier heb je het al:
Woensdag 26 mei
Uruguay - Israël 4-1
Verenigde Staten - Tsjechië 2-4
NEDERLAND - Mexico (20.00 uur) 2-1
Frankrijk - Costa Rica 2-1
Turkije - Noord Ierland 2-0
Jongens, kunnen jullie dat niet in iets grotere spoilers zetten (en een GROTE WAARSCHUWING)? Ik ben zo iemand die gewoon alle spoilers opent en denkt dat het toch een 'gewone reden' is...
Jongens, kunnen jullie dat niet in iets grotere spoilers zetten (en een GROTE WAARSCHUWING)? Ik ben zo iemand die gewoon alle spoilers opent en denkt dat het toch een 'gewone reden' is...Of twitter gewoon verbieden op dit forum en dan beginnen we met die tweet balk hierzo rechts in beeld.
Dit wil dus juist zeggen dat Horace blijft.Volgens mij is dat ook geen juiste conclusie. De enige conclusie m.b.t. aflevering 2, is volgens mij dat we niks aan de gegevens hebben en er geen conclusie kunnen trekken.Spoiler (klik om te tonen/verbergen)
De enige conclusie m.b.t. aflevering 2, is volgens mij dat we niks aan de gegevens hebben en er geen conclusie kunnen trekken.
Volgens mij is dat geen juiste conclusie ::tandpastasmiley:::Vandaar de "m.b.t. aflevering 2". ;)Spoiler (klik om te tonen/verbergen)
spoiler
ff weer back on topic:
vorig jaar hadden we die avrobode hint, toen klopten de afvallers exact met het rijtje die daarin te vinden was tot afl.7 ofzo
dit jaar heb ik bij schot voor de boeg erop gehint dat het rijtje zou zijn de zwarte schaduwen / silhouetten die volgen na de eerste 3 bekend gemaakte kandi's
en warempel, de eerste klopte, dat was hanna
de volgende is horace, zie http://www.youtube.com/user/bartjello#p/u/29/6l2um-6YChw
Volgens mij is dat geen juiste conclusie ::tandpastasmiley:::Spoiler (klik om te tonen/verbergen)
betekent dat je de 3 laatst overblijvende kandidaten ook al weet
Nou ja dat schreef ik in december zo. Dat de finale dus Pepijn, Jan en Anna is. Maar seizoen 2010 liep de AVRObodehint tot de helft van het spel. Dus de eerste 5 klopten. Daarna werd het weer wazig. Als het nu weer een rijtje van 5 ofzo is die klopt vind ik het al mooi ::trots::
Ik heb deze 'conclusie' even uitgeschreven en wat data op een rijtje gezet.Reactie op iets uit je spoiler. Ook maar even in een spoiler (gaat leuk zo :P).Spoiler (klik om te tonen/verbergen)
Vergeet trouwens ook niet dat er nog een aflevering komt waarin niemand weggaat (of waarin een afvaller terugkomt). Het kan dus zijn dat er vanavond of volgende week niemand afvalt, al denk ik zelf dat het pas later in de serie zal zijn.
Maar toch... in de 5e WIDM-serie kwamen die afleveringen ook vrij snel na elkaar (in afl. 5 waren ze ineens weer met 8 man), dus uit te sluiten valt het niet.
Reactie op iets uit je spoiler. Ook maar even in een spoiler (gaat leuk zo :P).Spoiler (klik om te tonen/verbergen)
Vergeet trouwens ook niet dat er nog een aflevering komt waarin niemand weggaat (of waarin een afvaller terugkomt). Het kan dus zijn dat er vanavond of volgende week niemand afvalt, al denk ik zelf dat het pas later in de serie zal zijn.
Maar toch... in de 5e WIDM-serie kwamen die afleveringen ook vrij snel na elkaar (in afl. 5 waren ze ineens weer met 8 man), dus uit te sluiten valt het niet.
Ik gok nog steeds op Patrick en hoop in ieder geval dat er een man het veld moet ruimen. Of om het forum de daver op het lijf te bezorgen misschien toch maar Pepijn? Heb wel zin in een tweede shocker van formaat. ;)
Rond aflevering 5 gaan de kandidaten immers ook naar een ander land.
Dat zouden dan Hanna en de afvallers uit afl. 3 en 4 moeten zijn, en de kans is inderdaad groot dat Horace daar bij is. Of Horace echter in aflevering 3 of 4 is afvalt, is volgens mij uit die twitterberichten niet op te maken.
ff weer back on topic:
vorig jaar hadden we die avrobode hint, toen klopten de afvallers exact met het rijtje die daarin te vinden was tot afl.7 ofzo
dit jaar heb ik bij schot voor de boeg erop gehint dat het rijtje zou zijn de zwarte schaduwen / silhouetten die volgen na de eerste 3 bekend gemaakte kandi's
en warempel, de eerste klopte, dat was hanna
de volgende is horace, zie http://www.youtube.com/user/bartjello#p/u/29/6l2um-6YChw
de volgende is horace, zie http://www.youtube.com/user/bartjello#p/u/29/6l2um-6YChw
No spoilers anymore for me, ever ::ohno::
De silhouettenhint klopt dus! Ik zat alleen wat in mijn maag met de volgende. Dat zou Patrick zijn maar die heeft 4-1 jokers puur voor afl. 4?!
Spoiler (klik om te tonen/verbergen)
Ik zit erg op Karin, want in het minuutfilmpje van de volgende aflevering lijkt ze opeens te denken de mol te hebben ontmaskerd. En ik gok dat ze verkeerd zit en de test er wel vol op invult.
Spoiler (klik om te tonen/verbergen)
Ik lees net het Mollenboekje van de Avro (PDF (http://www.avro.nl/Pages/Download.aspx?name=mollenboekje_2011&file=/Images/p001Mol2011_tcm16-239452.pdf)): bladzijde 6: Wie is de Mol? Is het Hanna Bervoets, Horace Cohen, Anna Drijver, Soundos el Ahmadi, ...
Waarom zag ik dit niet een week eerder? (http://ifarm.nl/molbeurs/images/smileys/frusty.gif)
Tja, je zou het denken maar het staat daar gewoon alfabetisch op achternaam.
Aha! Bedankt voor de uitleg. Door de tussenvoegsels (el, de en van) was mij dit niet opgevallen. Gelukkig, dat verlaagt de kans dat Anna uitvalt van 100% weer naar gewoon 12,5% ::tandpastasmiley::
Wees gerust, Anna blijft er tot het einde in. Dat is nou het voordeel van de mol zijn ;)
Als Anna het is, dan 'vreet ik echt gewoon een bed op' ::trots::
Ik hou je eraan hoor!Neem dan een speelgoed bed mee...Al heb ik niet zon zin om evt een bed mee te slepen naar de MFD ::)
Met Anna heb ik ook het gevoel dat ze niet heel lang blijft, evenmin Art, aangezien zij niet eens bij de perspresentatie waren.
Karin deelde mee bij het afvallen van Horace dat haar mol uit het spel is. Dus die zal doelloos ronddwalen
Ik denk dat Miryanna de volgende afvaller is, voorgevoel
het vertellen dat je het niet onder spoilertags post, heeft hetzelfde effect als het wel onder spoilertags plaatsen.
het vertellen dat je het niet onder spoilertags post, heeft hetzelfde effect als het wel onder spoilertags plaatsen.
Denk niet dat het van de AVRO was. Ik neem aan dat ze die promo's op tijd moeten aanleveren en dat een medewerker aldaar het leuk vond dit te lekken.::rofl:: stuur ze een mail dat het gelekt is, en dat je bloed wil zien ::)
Trouwens, mocht er daar nu ineens een vacature vrijkomen, dan solliciteer ik bij deze. Ik ben goed met techniek en lek nooit.
Het filmpje is nog gewoon online te vinden via de site van ned1 zelf :x
Wat een vreselijke flauwe koekwaus om de Avro te hacken en dan de boel te veraden, ik heb er werkelijk geen goed woord voor over.
Game on....
ik vindt het sowieso niet kunnen. je hackt geen programma's of wat dan ook. dat is toch hetzelfde als inbreken en dan de laptop (met belangrijke dingen erop) stelen.
ik vindt het sowieso niet kunnen. je hackt geen programma's of wat dan ook. dat is toch hetzelfde als inbreken en dan de laptop (met belangrijke dingen erop) stelen.Van de andere kant, als dit bestand zo publiekelijk beschikbaar is en het blijkbaar zeer weinig moeite kost dit gewoon te downloaden, dan is NPO niet heel goed met beveiliging bezig. Zou hetzelfde zijn als iemand een laptop met belangrijke gegevens gewoon op straat zet. Is het dan gestolen of weggegeven?
Van de andere kant, als dit bestand zo publiekelijk beschikbaar is en het blijkbaar zeer weinig moeite kost dit gewoon te downloaden, dan is NPO niet heel goed met beveiliging bezig. Zou hetzelfde zijn als iemand een laptop met belangrijke gegevens gewoon op straat zet. Is het dan gestolen of weggegeven?Vind ik toch echt wat anders.
Vind ik toch echt wat anders.Ik heb het niet over in een winkel, ik heb het over op straat. Internet is nu eenmaal een publiek medium, als je wat op internet zet, is dat bijna hetzelfde als dat je iets op straat zet. Niet in een winkel. En als je iets niet op straat wilt hebben staan, dan moet je er een muur omheen bouwen.
Kijk als ik in een winkel ben waar ze niet veel aan beveiliging doen geeft me dat nog niet recht om mn zakken maar vol te stoppen!
Ik gok Karin.
Nee. Maarja dit topic is nu redelijk zinloos.
Kunnen ze die Sietse ook geen boete van 250.000 Euro geven?Nope, hij heeft nergens een contract getekend of akkoord gegaan met voorwaarden.
Ik denk dat Miryanna de volgende afvaller is, voorgevoel::super::
Kunnen ze die Sietse ook geen boete van 250.000 Euro geven?
Nope, hij heeft nergens een contract getekend of akkoord gegaan met voorwaarden.Doet er ook niet toe, hij heeft er een paar honderd vijanden bij, denk dat hij daar al blij genoeg mee is.
(...) maar als het klopt moet er toch echt iets gebeuren aan de beveiliging van die gegevens.Volgens Anton was het gat al gedicht. Vierde afvaller zal wel een grap zijn, iemand die de commotie van vanmiddag wel leuk vond en zichzelf nog leuker.
Kan het zijn dat er nog een aflevering komt waarin er niemand afvalt? Dat we wellicht weer een finale met 4 kandidaten hebben? Of zou er komende aflevering niemand naar huis gaan, gezien Anna een vrijstelling heeft en iemand (de mogelijke afvaller) mee mag nemen?Ja, het is bijna zeker dat er een keer niemand afvalt. Maar het lijkt sterk dat het komende aflevering is, want dan heeft Anna alsnog niets aan haar vrijstelling. Dat vraagteken betekent dat ze vóór de executie iemand mag aanwijzen voor een vrijstelling. De anderen maken gewoon de test en de slechtst scorende gaat eruit.
In totaal zijn er 11 afleveringen. Ervan uitgaande dat de finale weer over 2 uitzendingen wordt verspreid, blijven er nog 5 afleveringen over waarin nog 4 kandidaten af moeten vallen.
Ja, het is bijna zeker dat er een keer niemand afvalt. Maar het lijkt sterk dat het komende aflevering is, want dan heeft Anna alsnog niets aan haar vrijstelling. Dat vraagteken betekent dat ze vóór de executie iemand mag aanwijzen voor een vrijstelling. De anderen maken gewoon de test en de slechtst scorende gaat eruit.
Het valt me op dat de afvallers op de wieisdemol.nl site allemaal op een rij staan.
ik denk toch art of jan
dat eerste kan je beter spoileren ;)
Art gezien twitter
spoiler
het ging eerst van Hanna 1 naar links Horace. En nu Miryanna vermoed ik 1 naar rechts Jan. Dan is het gehele rechterblokje weg.
Dat zag ik ook, het ging eerst van Hanna 1 naar links Horace. En nu Miryanna vermoed ik 1 naar rechts Jan. Dan is het gehele rechterblokje weg.
Ook Art kan er nu uit. Dat was tot nu toe in mijn ogen niet mogelijk omdat die "hotsj hotsj hotsj" in de leader van Art af komt.in mijn ogen is dat patrick nog steeds
in mijn ogen is dat patrick nog steeds
ik heb het nog nergens hier gelezen.... als ik naar de foto op Wieisdemol.nl kijk kun je gelijk hebben maar ja zolang er geen zekerheid is wacht gewoon de molmail af en kijk dan wel verder
thanxs miss chief 91..... Ben vrij overtuigd nu....zolang ze maar 1 persoon daar hebben met die naam....
spoiler
Waarom denken mensen dat Jan afvalt, omdat ie alleen staat in die groepsfoto aan het einde? ???
is die groepsfoto geshopt dan? Ze kunnen anders toch niet weten bij aflevering 1 en het maken van de groepsfoto daar, wie er af gaat vallen in de volgende uitzendingen ???
Jan. Balen dat ik dat niet kan invullen in de pool, want ik heb 'm al van voor aflevering 1 als winnaar staan.Dat kun je toch bij allebei invullen? Dat heet risicospreiding!
Waarom denken mensen dat Jan afvalt, omdat ie alleen staat in die groepsfoto aan het einde? ???Vooral omdat hij te diep in de verkeerde tunnel zit. Er zijn ook anderen die diep in tunnels zitten (en minder jokers hebben), maar bij Jan heb ik sterk het gevoel dat het hem fataal gaat worden. Naar aanleiding van de molmail filmpjes vindt ik hem ook de beste keuze (kan ik niet onderbouwen, is een gevoel).
Ik denk in ieder geval Soundos, Karin of Art.
Jan. Balen dat ik dat niet kan invullen in de pool, want ik heb 'm al van voor aflevering 1 als winnaar staan.Ik heb hem ook een aantal keer als winnaar gehad, maar stap nu toch over in de pool. Als je vanaf nu de juiste mol, winnaar en verliezer hebt kan je alsnog hoog eindigen. Als je al op de goede mol zit en vanaf nu de juiste winnaar en verliezer aangeeft heb je volgens mij nog voldoende kans op een top tien positie.
Vooral omdat hij te diep in de verkeerde tunnel zit. Er zijn ook anderen die diep in tunnels zitten (en minder jokers hebben), maar bij Jan heb ik sterk het gevoel dat het hem fataal gaat worden. Naar aanleiding van de molmail filmpjes vindt ik hem ook de beste keuze (kan ik niet onderbouwen, is een gevoel).Mocht Art wel de mol zijn, dan zit hij gewoon in de juiste tunnel!
Dat kun je toch bij allebei invullen? Dat heet risicospreiding!
Waarom denken mensen dat Jan afvalt, omdat ie alleen staat in die groepsfoto aan het einde? ???ik vond Jan nogal zwaar klinken in de molmailfilmpjes van deze aflevering, alsof hij het geen fijne aflevering vond
Ik denk in ieder geval Soundos, Karin of Art.
Mocht Art wel de mol zijn, dan zit hij gewoon in de juiste tunnel!Klopt! Maar Art is niet de mol (volgens mij).
Dat kun je toch bij allebei invullen? Dat heet risicospreiding!
::rofl::Misschien raakt Anna haar vrijstelling wel kwijt, net als in die serie met Dennis als mol? Toen had Regina een vrijstelling..
Misschien raakt Anna haar vrijstelling wel kwijt, net als in die serie met Dennis als mol? Toen had Regina een vrijstelling..
Nee dat was met het hotel. Daar kocht ze een vrijstelling en toen kon de rest hem afpakken door iets naar Joris te seinen. En Joris mocht met zijn vrijstelling iedereen door laten als hij een rood scherm kreeg.
supernova, die vrijstelling had Anna al verdiend in de eerste aflevering, ik denk dat je er deze week geen punten voor krijgt in de pool ::vergroot::
in zo'n geval krijgt iedereen die een naam heeft gekozen punten, alleen de spelers niet die 'niemand' hebben gekozen ;)
Dus er zijn nu een paar theorieën naar de volgende afvaller, en ik zie op Erik's blog (http://ifarm.nl/demol) dat hij dat heeft samengevat: LEZEN (http://ifarm.nl/demol/2011/02/02/afl-5-wie-wordt-de-volgende-afvaller-3/)!
Het kan vanavond ook zo zijn dat er niemand naar huis gaat. Anders komt men niet uit met het aantal afleveringen (totaal 11, waarvan 2 finale -> 9 afleveringen waarin 7 kandidaten af moeten vallen).
Is er nog geen uitgelekt filmpje beschikbaar?
Misschien krijgt ze er wat bij en mag ze kiezen: of alleen zij of zij+de rest een vrijstelling :D.
helaas hebben mensen iets te vaak de neiging om toch onder die spoilertags te kijken, om die reden doe ik het niet.
Zo simpel is het lijkt me.
Nee, maar ook het filmpje is niet online terug te kijken..
Meestal staat de promo tussen de filmpjes op AVRO.nl , maar dat is nu niet gebeurt..
dat scenario hebben we in aflevering 1 al gehad, lijkt me onwaarschijnlijk.
Zou dat altijd de taak van Sietse geweest zijn :-\\
Of misschien krijgt ze de keuze om haar vrijstelling in te leveren en dat in ruil iedereen door mag naar de volgende aflevering... ::trots::
Het kan vanavond ook zo zijn dat er niemand naar huis gaat. Anders komt men niet uit met het aantal afleveringen (totaal 11, waarvan 2 finale -> 9 afleveringen waarin 7 kandidaten af moeten vallen).
Waarom zijn er 11 afleveringen?waarom niet 12 ::)
Waarom zijn er 11 afleveringen?
Waarom zijn er 11 afleveringen?geen idee, maar het werd rond de laatstgehouden uitreiking van de Televizierring aangekondigd, dat er een 11e afleveing zou zijn.
ik denk dat ze het tegenover Anna niet kunnen maken deze aflevering niemand af te laten afvallen, heeft ze voor niks die vrijstelling
Wordt pas leuk als dat haar ook veel geld kost uit de pot, bijv. 2500 euro :)
Ik vroeg me in aflevering 1 al af 'waarom kost het Pepijn niets om alle kandidaten mee te nemen naar de volgende ronde?'
nee die waren er niet hulpdakdekker, de vrijstelling voor alf 5 was voor het verst in het seizoen
Dus voor vanavond karin-pepijn-soundos-patrick-anna
@lester: de meeste forummers hier willen dat dat komt in een spoilertje ;)
heb het aangepast ;)dankje ::ok::
gezien de titel van dit topic leek het mij zo dat mensen die het niet zouden willen weten hier ook niet gaan kijken..
Yesse: wat is jouw theorie precies?Alle afvallers 'beneden' staan om en om: het begint rechts met Hanna (1e afvaller) Pepijn (geen afvaller) Horace (2e afvaller) Anna (geen afvaller) Miryanna (3e afvaller) en nu zijn we dus naar boven gegaan Jan (4e afvaller) en als dit doorzet dan krijg je Patrick (geen afvaller) Art (5e afvaller) Karin (geen afvaller) Soundos (6e afvaller). Dat zou dus betekenen dat er 4 mensen over blijven: Pepijn, Anna, Patrick en Karin.. Maar nog even zien of de lijn zich ook echt doorzet. Als dat zo is dan valt de volgende keer Art af en daarna Soundos.
Die van mij kan de prullenbak in. Ik had bedacht dat Soundos met haar afwijkende walk-ins in de leader de afvaller voor volgende week zou aanwijzen. Komt ze rechts het beeld in, dan is de volgende afvaller iemand die ook rechts het beeld in loopt. Voor aflevering 5 zou dat dus Art of Karin geweest moeten zijn. Helaas...
Ik heb mijn spreadsheet nog wel even bijgewerkt. Misschien ziet iemand anders er nog een hint in. Ik ga op zoek naar een andere theorie..
Ik had een voorgevoel dat aflevering 6 er wel eens 1 kan worden waarin niemand afvalt. En na het zien van het allerlaatste stukje voor volgende week met Pieter Jan die zegt dat als Pepijn zijn scherm wil zijn, hij het ook kan krijgen is mijn gevoel alleen maar gegroeid. Dit is omdat ik denk dat iedereen zijn scherm weer kan afkopen (of iets in die richting) in ruil voor een vrijstelling voor de hele groep.
als Pepijn zijn scherm wil zien, hij het ook kan krijgen is mijn gevoel alleen maar gegroeid. Dit is omdat ik denk dat iedereen zijn scherm weer kan afkopen (of iets in die richting) in ruil voor een vrijstelling voor de hele groep.
Alle afvallers 'beneden' staan om en om: het begint rechts met Hanna (1e afvaller) Pepijn (geen afvaller) Horace (2e afvaller) Anna (geen afvaller) Miryanna (3e afvaller) en nu zijn we dus naar boven gegaan Jan (4e afvaller) en als dit doorzet dan krijg je Patrick (geen afvaller) Art (5e afvaller) Karin (geen afvaller) Soundos (6e afvaller). Dat zou dus betekenen dat er 4 mensen over blijven: Pepijn, Anna, Patrick en Karin.. Maar nog even zien of de lijn zich ook echt doorzet. Als dat zo is dan valt de volgende keer Art af en daarna Soundos.Dit is puur toeval, of wil je beweren dat de kandidaten al in aflevering 1 (foto is genomen tijdens de 3e opdracht) zelf wisten wie wanneer zou afvallen en als 'hint' alvast in jouw aangegeven 'afvallers-volgorde' te staan?
Ik wou dat ze eindelijk eens ophielden met dat rode-scherm gedoe. Zo onnodig.. :-\\
;). Dat Pepijn zijn scherm wel wil zien, pleit hem wel weer een beetje vrij als mol trouwens..Hoezo pleit hem dat vrij als mol? Juist de mol kan zonder enig risico zijn scherm vragen. Hij weet toch dat zijn scherm groen wordt. Ben wel benieuwd waarom hij om zijn scherm vraagt of er inderdaad een vrijstelling op het spel staat...
dubieus. Zoals het vorig jaar ging in ieder geval.
En wat mij betreft dubieus. Zoals het vorig jaar ging in ieder geval. Toen heeft Arjen gewoon groen gekregen terwijl ie eigenlijk rood had. Maar achteraf geven ze dat niet toe. (Hele discussie vorig jaar nog terug te vinden op het oude board.)
Wat is er precies gebeurd bij Arjen vorig jaar, en, (ik heb net al gezocht in de 2010 sectie), waar kan ik de discussie hierover terugvinden?
Hier (http://208.116.50.174/forum/index.php?topic=37248.0) bijvoorbeeld. Vanaf pagina 2. (Maar er is nooit toegegeven dat Arjen rood had moeten krijgen. Hij zou mazzel gehad hebben.)Dat kan toch nog altijd, of zaten alle andere kandidaten op Kim? Ik kan het mij niet meer zo goed herinneren... hij was een van de weinige afvallers die ik goed had, omdat hij dat nogal weggaf in de molmail.
Dat kan toch nog altijd, of zaten alle andere kandidaten op Kim?
Als Jan er nu eens 'gewoon' uitgaat als eerstvolgende, gaande met de klok mee
Dit is puur toeval, of wil je beweren dat de kandidaten al in aflevering 1 (foto is genomen tijdens de 3e opdracht) zelf wisten wie wanneer zou afvallen en als 'hint' alvast in jouw aangegeven 'afvallers-volgorde' te staan?Ik heb het niet over de groepfoto in aflevering 1 maar over de volgorde op de site waar zij volgens mij (correct me if I'm wrong) één voor één voor zijn gefotografeerd en daarna dmv photoshop in een volgorde zijn gezet.. Dan zou deze hint prima kunnen.
De regelmaat blijft dus precies kloppen. Dat geeft bij mij het gevoel dat we nu over Patrick hoppen, met de klok mee dus weer, en Art dus gaat.Ik twijfel inderdaad ook of er wel of niet iemand uit gaat deze aflevering.. Ik hoop 't eigenlijk niet maar ik heb voor de zekerheid in de pool maar op Art gegokt :P
Misschien krijgen ze te horen dat niemand eruit hoeft, maar dat de kandidaten geld kunnen verdienen als ze hun scherm toch willen zien. Pepijn zou dan bijvoorbeeld € 1250 verdienen door om zijn scherm te vragen. Zou ik wel een mooie spannende opdracht vinden, en je kunt er, als er geen rood scherm komt, lang over speculeren. Ik denk niet dat er iemand uitgaat.
dan pats, groen.
Het is weer zo dat Pepijn echt (als enige) het spel speelt. De rest koopt af
Of... pats rood. En terug in afl. 7. Dan heb je dus ook 1 aflevering extra.Jij zit je echt aan het indekken voor als Pepijn eruit vliegt hè?
In aanvulling op hulpdakdekker zijn post.. Check eens 50:10 bij aflevering 5. Je ziet daar Anna, Pepijn en Art. Niemand anders zie je in beeld. Ik krijg sterk de indruk dat enkel zij het potentieel risico lopen op een rood scherm. De anderen hebben wellicht dat kunnen afkopen door te winnen bij de mastermind opdracht die in verschillende rondes gespeeld word. Eerste drie winnaars zijn gevrijwaard van executie? Dat sluit ook aan op de opmerking van Pieter Jan: dat het gezelschapspellen zijn die draaien om leven of dood.
Shit ik wou vragen of het een grote spoiler was en quote je en nu lees ik het :(Spoiler (klik om te tonen/verbergen)
Ben het grotendeels, vanzelfsprekend, met je eens. Net even verder zitten denken en nog in dubio over 1 punt. Pepijn wordt een beetje uitgezonderd in de promo - hij wilde per se zn scherm zien.
Dus ik denk dat er 2 oplossingen zijn:
LANGE TEKST,
Of...
Vrijstellingsoptie: Anna, Art en Pepijn hebben verloren. Drie vs drie, groepje: Karin/Soundos/Patrick heeft gewonnen met mastermind. Zij delen de vrijstelling met elkaar. Anna, Art en Pepijn dienen de test te maken en een van hen valt dus af. En natuurlijk kan het zo zijn dat het gebruiken van die groepsvrijstelling de pot 5000 euro kost bijvoorbeeld.
Ja klopt..Spoiler (klik om te tonen/verbergen)
Ja maar dan neem je toch PJ's uitspraak uit de promo niet mee? "Jij wilde per se jouw scherm zien".
Wat ook bij mij enigszins meeweegt is dat ik juist van Anna en Art zou verwachten dat ze goed in Mastermind zouden zijn - dus dat ze beide verliezen..
Ik blijf voor het moment bij de ego-optie :D
Dan ga ik voor niemand eruit vanavond en indien wel iemand, dan Art.
dus...niemand ???
geef eens duidelijk antwoord graag :P ::schaam::
@Joosie200
Misschien wil je een deel spoileren voor anderen.
Dat is toch niet echt nodig? Aangezien niemand hier weet hoe het afloopt?
Mubarak.
Mubarak.
Mubarak.;)
Mubarak.Wel opvallend dat dat soort dingen altijd plaatshebben op dagen waarop Wie is de Mol uitzendt!
Ja, rood voor Mubarak. Daar zou ik het grondig mee eens zijn.
Ja, rood voor Mubarak. Daar zou ik het grondig mee eens zijn.Het enige waar men dan in Egypte voor moet waken is dat het niet dezelfde kant op gaat als met Iran in de jaren 80. Iedereen was superblij dat de sjah wegwas, maar kijk maar wat er uiteindelijk van geworden is...
Wow, na Miryanna warempel een tweede keer goed voorspeld wie er af zou gaan vallen: niemand!
Deze keer geen Art, maar volgende week wel ::jaja::
volgende week komt Art aan de beurt. Klopt met de groepsfoto
Dat hoop ik niet, want dan ga ik werkelijk in min pool kelderen...
Ik heb Horace, Miryanna, Jan en Niemand goed ingevuld. :)
Is er eigenlijk iemand al in geslaagd om meer dan één pool te winnen? :P
ja, -Lieke- maar die komt hier helaas niet meer ;)had zij er niet iets van 3 al gewonnen? :P
Ik ga voor Art als afvallerlijkt mij ook de beste keuze
lijkt mij ook de beste keuze::jaja:: één van de drie die hun scherm niet hebben gezien zou een rood scherm krijgen.
lijkt het me logisch dat één van hen een rood scherm krijgt. Ze zullen met serieuze twijfels zitten en dus met een bang hart de selectie ingaan.
Anna ging geloof ik overwegend voor één persoon terwijl Art drie personen in zijn test meenam. Ligt er dus aan of Anna de goede Mol aanduidt en of Art al dan niet teveel gaat spreiden. Aan de tweets waarrond zoveel te doen is hecht ik niet zoveel belang. Ik heb een sterk gevoel dat Anna aan het korste eind gaat trekken, tenzij ze nog op het laatste moment switcht zie ik haar eerder vertrekken dan Art
Inderdaad lijkt het mij ook dat Anna of Art gaat. Maar Art gaat helemaal niet met een bang hart de selectie in want hij houdt zelfs zijn joker op zak. Art vulde volgens mij op 2 personen de test in. Daarnaast ging hij Pepijn "in de gaten houden". Beiden zaten volgens mij volledig fout dus lijkt het mij dat Anna of Art gaat... of het jokerspel moet roet in het eten gooien.
Soundos heeft het nl. ook niet heel makkelijk want van begin af aan spreidde ze over 4 mensen en... al deze 4 zitten er nog in dus ze zou nu zowat over iedereen moeten spreiden... als ze de verkeerde keuze bij het minderen van spreiding maakt kan zij ook best gaan.
doelde hij op Soundos en/of Karin die jokers verdient.
Art heeft het over een lesje in luisteren dus die zal wrsch naast gegrepen hebben
Weer een mooi blog van Erik:
Afl. 7: Wie wordt de volgende afvaller? (http://ifarm.nl/demol/2011/02/16/afl-7-wie-wordt-de-volgende-afvaller-4/)
Lezen!
Het wordt echt Art of Soundos. Gezien wat ze naar elkaar twitteren is het naar beiden uit te leggen.
Wat ik dus niet snap:
Hoe is het mogelijk dat Art op 2 juni kon twitteren.
Jan twitterde op 31 mei.
volgende aflevering, 2 juni ging er niemand uit.
Aflevering 7, lijkt mij dan 4 juni : Pepijn.
Heeft Art in de vorige aflevering kans gezien om met een telefoon te twitteren of is hij dan toch de mol?
Wie legt mij dit uit?
Misschien heeft iemand van de crew gezien van hé, Horace en Jan zijn op twitter geweest, laten we een andere kandidaat (Mol?) laten twitteren om verwarring te zaaien, mochten de kijkers hier achter komen?wat vals :P
Wat ik dus niet snap:
Hoe is het mogelijk dat Art op 2 juni kon twitteren.
Jan twitterde op 31 mei.
volgende aflevering, 2 juni ging er niemand uit.
Wat ik dus niet snap:Jan twitterde niet zelf op 31 mei, maar danste mee met een balletgroep. De groep had er over getwitterd. Jan is waarschijnlijk al een aantal dagen voor 31 mei afgevallen.
Hoe is het mogelijk dat Art op 2 juni kon twitteren.
Jan twitterde op 31 mei.
volgende aflevering, 2 juni ging er niemand uit.
Aflevering 7, lijkt mij dan 4 juni : Pepijn.
Heeft Art in de vorige aflevering kans gezien om met een telefoon te twitteren of is hij dan toch de mol?
Wie legt mij dit uit?
De testvragen-theorie klopt gewoon nog steeds ja.
Hanna, vraag 2 in afl. 1
Horace, vraag 3 in afl. 1
Jan, vraag 5 in afl. 1
Pepijn, vraag 7 in afl. 2
(...), vraag 8 in afl. 2 (ga de naam niet noemen, spoiler)
We zien in afl. 1 iemand vraag [b10[/b] maken en iemand anders maakt vraag 20: "wie is de mol".
De winnaar en de mol?
Volgens mij twittert Jan pas sinds juni ofzo.
En het zou best kunnen dat Art iets moest schrijven voor de verwarring ja.
Maar er was geen vraag gekoppeld aan Miryanna, wat de theorie leek te ontkrachten..
Maargoed, als ze echt mensen zouden laten twitteren puur omdat afvallers dat ook hadden gedaan.. dat, dat.. dat zou oneerlijk zijn :(
Ik zou het geniaal vinden... Ze moeten er wel op inspelen al zeg ik het zelf.
De volgende afvaller is Anna. Ze beantwoord vraag 8 & ze zit op art, die het niet is.
Ik zou het wel jammer vinden, maar ja dit is het spel. Niet alle leuke kandidaten gaan door...
De volgende afvaller is Anna. Ze beantwoord vraag 8 & ze zit op art, die het niet is.
Ik zou het wel jammer vinden, maar ja dit is het spel. Niet alle leuke kandidaten gaan door...
Dat had ik in de aflevering eigenlijk ineens door. Er is namelijk een derde reden waarom ze vermoedelijk afvalt
Bij/na de vulkaan-opdracht zei ze dat ze zo blij was dat ze 'dit nog had meegemaakt'. Wat hevig impliceerd dat ze een hoop andere dingen niet meer heeft meegemaakt en zeer snel er uit ligt.
Anna.... :\'(
Dat viel mij ook op ja. Dacht even dat ze er "dus" deze aflevering al uit zou gaan.
Ik denk het ook..Ik vind Soundos & Art echt leuk! Karin totaal niet, en patrick doet niet veel.
Maar ik vind Karin en Soundos leuker.. ;D
Neeeee... geen Soundos in de finale.. dan word ik echt 900ste in de pool ofzo :(
Kan je niet switchen? :P Het zou zomaar kunnen gebeuren...
Patrick en Soundos maken vraag 20.
[...]
Soundos en Patrick lijken me toch wel de winnaar en de mol vanwege vraag 20.
Heb ik het goed onthouden dat bij deze ook de links/rechts-Soundos theorie onderuit is gehaald?
Bij/na de vulkaan-opdracht zei ze dat ze zo blij was dat ze 'dit nog had meegemaakt'.
zo overduidelijk iets 'erin monteren' wat totaal niet klopt (Jan -> Soundos, Art -> Anna) - denken ze dat we achterlijk zijn ofzo..? ::)
Dat wilde er steeds niet bij mij in maar Hanna's mol is dus daadwerkelijk Pepijn geweest. Dat zou pas echt luizig monteerwerk zijn geweest maar ze zijn juist eerlijk en zenden het uit!
Op dezelfde wijze kan je dus Art en Karin schrappen als mol met slachtoffers Jan en Miryanna/Pepijn. Nee, wat monteerwerk betreft en wat ze uitzenden op zowel radio als tv hebben we imho geen klagen.
de dood of de gladiolen, ik ga met vuur spelen, voor 1 persoon
Hoe bedoel je? Die anderen speelden toch ook met vuur? Bv. Jan vol op Art.
Dit moet dan ook de soms zeer opvallende acties van Pepijn verklaren die tot nu toe leken te wijzen op hem als mol.
PSSpoiler (klik om te tonen/verbergen)
Na 2 juni twittert ie niet meer tot 2 juli. ;) Op 2 juli twittert ie 'En daar ben ik weer na een maand zonder twitter. Heb ik nog iets gemist?!' ofzo.
Maar de kans is dus groot dat het pas afl. 10 bekend wordt dat hij afvalt. Net zoals ze elk jaar rekken tot begin van de slotaflevering wie de mol is.aflevering 11, in dit geval.
Na 2 juni twittert ie niet meer tot 2 juli. ;) Op 2 juli twittert ie 'En daar ben ik weer na een maand zonder twitter. Heb ik nog iets gemist?!' ofzo.Op de twitter van Art zie je een hele brij voor 13 mei, drie tweets op 2 juni en weer een hele brij na 2 juli.
De aardigheid van WIDM is toch dat je als groep afgezonderd wordt van de wereld? Volgens mij is het al niet de bedoeling dat je er kranten gaat lezen, laat staan het internet op ::ohno::. Je moet vol in het spel zitten en elk moment op jacht zijn naar de mol ::vergroot::.Ja, dat dacht ik ook al. Maar er is dit jaar zo veel veranderd: de kandidaten weten van tevoren wie de andere kandidaten zijn, naar welk land ze gaan, en nu zie ik Soundos zitten met een tablet op haar schoot. Tsja...
Maar er is dit jaar zo veel veranderd: de kandidaten weten van tevoren wie de andere kandidaten zijn, naar welk land ze gaan,
Art is de volgende afvaller, omdat ik hem steeds vervelender begin te vinden. Begon al in afl 1 waarin hij Soundos ervan betichtte niet te luisteren, terwijl hij zelf niet goed had opgelet (hij begon over een blind date met de mol, terwijl PJ hier niks over had gezegd, alleen dat de mol contact zou opnemen) en nu weer met z'n onzin dat hij PJ in het jokerspel 'verslagen' zou hebben. Man, doe normaal, er viel niks te verslaan in dit spel, zolang Karin maar ja of nee knikte zat je goed.idd, maar ik ben benieuwd op wie hij nou zit, want ik geloof er niks van dat hij op anna zit
Als ik op die manier zou denken, dan hoop ik werkelijk dat Soundos eruitvliegt, aangezien ik haar reacties zo overacted en irritant vind... Maar ja, ik denk dat ze finale gaat halen...
Jij bent wel heel erg zeker van jou zaak!
Mocht Anna er deze aflevering uitgaan, denk ik dat Art de mol wel eens zou zijn, en dat Patrick en Soundos allebei Art als mol gaan invullen in de finale!volgens de regie zit anna juist op art ::)
Mocht Anna er deze aflevering uitgaan, denk ik dat Art de mol wel eens zou zijn, en dat Patrick en Soundos allebei Art als mol gaan invullen in de finale!
Mijn voorspelling:
Anna: afvaller aflevering 8
Art: afvaller aflevering 9
Karin: winnaar
Soundos: mol
Patrick: verliezend finalist
Klopt als een bus. :D
Afl 8: AnnaHoe anders ik het ook zou willen zien (= Anna in de finale), denk ik door alle mogelijke hints en twitterspoilers ook dat dit 'em zal worden. Ik heb vandaag in mijn pool met collega's de finale op deze manier ingevuld.
Afl 9: Art
Verliezer: Karin
Mol: Patrick
Winnaar: Soundos
het lijkt me echt super komisch als dan uiteindelijk patrick donderdag het spel moet verlaten :P;D Ik ook wel! Al ben ik dan wéér een mol kwijt. :-\\
het lijkt me echt super komisch als dan uiteindelijk patrick donderdag het spel moet verlaten :P
Haha, daar was ik ook al mijn hoofd over aan 't breken. Stel je voor! Alle molloten in paniek en garantie dat dan de klaagzang weer begint ... neeeeeee, we willen niet dat Art de Mol is. ;D
Maar het zou echt wel hilarisch zijn, na Pepi nu Patje eruit.
klaagzang weer begint ... neeeeeee, we willen niet dat Art de Mol is. ;D
het lijkt me echt super komisch als dan uiteindelijk patrick donderdag het spel moet verlaten :PHahha als dat gebeurt dan hou ik van WIDM. Ze zetten mensen goed op het verkeerde spoor. Met pepijn en dan Patrick, als hij eruit ligt..
uhm.. waarom denken we ineens allemaal dat Anna er uit gaat? Heb ik iets gemist?
Kijk hier eens (http://www.wieisdemol.com/forum/index.php?topic=40955.msg1193212#msg1193212) :)
Voor mn nr 1 poolpositie moet ik wel Art naar huis wensen.....idem hier :P
Ga Art, GA!!!!!!!! kstkssst, naar huis, ga twitteren ofzo.... ::rofl::
Voor mn nr 1 poolpositie moet ik wel Art naar huis wensen.....hmmm jij hebt dus Art.... dan ga ik voor Anna als afvaller......
Ga Art, GA!!!!!!!! kstkssst, naar huis, ga twitteren ofzo.... ::rofl::
De enige die afwijkt is Patrick, die komt na Jan en Hanna. Misschien is hij de afwijker, de mol, die we zoeken met 'zoek de verschillen, vind de mol'?
Het klopte weer....Dan is ze misschien de winnaar. Of verliezer...
Karin vulde 10 in bij de test.. valt zij in aflvr. 10 af?
Voor mijn poule zou Karin ook het beste zijn. Maar ik denk dat Karin de finale haalt.
Volgende week Art. Dan een finale met Soundos, Karin en Patrick. Soundos wint. Fingers crossed.
Ik had trouwens nooit verwacht dat dit clubje het einde van het spel zou halen. Het zijn de meest onbekende kandidaten.
Afl 10 is de finale Exspecto. Daarin valt niemand af. ;)Ja, maar ik zat zo te denken.
Het klopte weer....
Karin vulde 10 in bij de test.. valt zij in aflvr. 10 af?
Klopt! En nu eerst geen exit. Dat komt pas aflevering 10. En afl. 11 zien we Soundos als de winnares en Patrick mol ::bravo::
Erik TKS heeft nog een leuke hint die tot nu toe klopt wat betreft de introductiefilmpjes. Die wijst Anna aan als komende afvaller.
De volgorde is namelijk: 1. Art, 2. Miryanna, 3. Jan, 4. Anna, 5. Patrick, 6. Hanna, 7. Horace, 8. Soundos, 9. Pepijn en 10. Karin. De kandidaten vallen hier af in paren waarbij na elk paar vijf verder wordt gesprongen:
6. Hanna, 7. Horace
(1)2. Miryanna, 3. Jan
volgende overslaan want geen exit dus strike (1)8. Soundos, wel 9. Pepijn
Kom je dus als volgende afvallers (2)4. Anna, 5. Patrick
Dit klopt ook weer met de leader foto op .nl. Het klopte al tot aan Jan en als je nu met de aflevering van geen exit van voor af aan begint, dus het bovenste rijtje overslaat en opnieuw start, dan heb je Pepijn en vervolgens Anna en Patrick exit. Dan kunnen we dus nog wat beleven! Misschien kun je daar met een wat geconstrueerd verhaal ook nog zo rekenen dat je 1 overslaat en dan na Anna nog Art exit hebt. In alle gevallen lijken Soundos en Karin wel zeker van de finaleplek.
Maar, maar, maar.. dat kan toch niet? Alleen als we weer een finale van 4-personen hebben.
Volgende week denk ik geen exit. En dan voor 10 twee mogelijkheden: of Karin valt in een uitgestelde executie (van aflevering 9) alsnog aan het begin van de aflevering af
.....dat er voor iedereen nog voldoende aanwijzingen zijn waarom die persoon de mol kan zijn, terwijl ook iedereen in principe zomaar komende week zou kunnen afvallen...Dat is juist ::jaja::..... Maar Art is natuurlijk een ....drol van een mol ::pinokkio::
Ik ga nog steeds voor Patrick als mol.Ik heb precies hetzelfde ::jaja::.
Soundos als winnares.
Karin als verliezend finalist.
En Art er nu uit. Eerlijk bekennen dat ik dit ook gewoon een beetje hoop. Ik ben een beetje Art-moe.
Ik heb het gevoel dat Karin vanavond afvalt..
Als Patrick de mol is, dan: Soundos zit heel stevig op Patrick en Karin zit behoorlijk op Patrick. Maar Art leek nog te twijfelen tussen die twee. Daar komt bij dat in een opdracht komende aflevering Patrick en Karin een duo vormen. Dat zal Art waarschijnlijk weinig helpen om tussen die twee te kiezen. Dus dan zal Art de meeste kans hebben om af te vallen.ik hoop dat dit klopt :p
Vanavond gaat er denk ik niemand uit.::jaja:: ::jaja:: Ik gun Soundos zeker de overwinning!
Puur op basis van de vragen theorie (nummers vragen 1e en 2e aflevering corresponderen met volgorde van afvallen).
Zo zagen we bijvoorbeeld Anna vraag 8 beantwoorden en Pepijn vraag 7.
Vraag 9 is (voorals ik weet) niet in beeld geweest.
Karin heeft vraag 10 beantwoord, dus exit volgende week.
Blijven over:
- Patrick (vraag 20 -> ik denk mol, hij moved zich heel sneaky door de serie heen en Soundos stemt steeds op hem en zit er nog in)
Nou eh, dat was het...
- Soundos (vraag 20 -> ik denk winnaar, gezien ze steeds op Patrick stemt en paar opdrachten gewoon aan de kant gestaan)
- Art (vraag 11 --> afvaller laatste aflevering dus verliezer)
Karin is nu op tv Koffiemax en zegt wat opvallends, namelijk dat ze al op bijna 3 weken draaidag zitten momenteel afl. 9.
Dat zou dan ivm twittering weer betekenen dat Art moet gaan.
Maar volgens mij vergist ze zich en is het pas 1 juni omdat er per aflevering niet meer 2 draaidagen zijn maar slechts 1 of minder.
Als Patrick de mol is, dan: Soundos zit heel stevig op Patrick en Karin zit behoorlijk op Patrick. Maar Art leek nog te twijfelen tussen die twee. Daar komt bij dat in een opdracht komende aflevering Patrick en Karin een duo vormen. Dat zal Art waarschijnlijk weinig helpen om tussen die twee te kiezen. Dus dan zal Art de meeste kans hebben om af te vallen.
Ik hoop dat Karin afvalt want Patrick is mijn mol en Art en Soundos vind ik leuke kandidaten ::jaja::Ik hoop dat Patrick afvalt want Karin is mijn mol en Art en Soundos vind ik leuke kandidaten ::jaja::
Je weet niet of het 'contact met de mol' nog eea verandert
Ik heb nog iets gevonden dat misschien nog een tip is naar de volgende afvaller en wat het wordt voor de 3 finalisten.
Patrick beantwoordt in aflevering 1 vraag 20.
Soundos beantwoordt in aflevering 2 vraag 20.
Art beantwoordt in aflevering 3 vraag 20.
Volgens mij zijn dit de enige 3 waarbij vraag 20 ooit te zien is geweest. (In de tot nog toe geziene afleveringen)
Zou dit ook een tip zijn dat zij 3 de finale halen?
Het zou kunnen dat Soundos de mol is en Patrick de winnaar.
Winnaar wordt eerst bekend gemaakt: Patrick Daarna mol & verliezer. Waarbij ik nu denk dat Soundos de mol is, want zij antwoord de vraag in afl 2 en art in 3.
Dit zou ook mogelijk kunnen zijn.
spuit 11! ::rofl::
als Patrick afvalt dan barst hier de hel los :P.
Zou wel grappig zijn ::rofl::
Wat bedoel je precies, suzanv? ??? ???
Ik snap het niet :P
Ik hoop wel dat er iemand afvalt vanavond, drie keer geen afvaller vind ik echt iets te veel van het goede.In episode 9 no one will be deleted.... bad luck 4 U.... :( but good 4 all participants.. ::tandpastasmiley::
Ik denk dat ze bedoelt dat je niet bepaald de eerste bent die dit noemt. Er is zelfs een apart topic aan geweid: http://www.wieisdemol.com/forum/index.php?topic=40955.120
(Deze theorie heb ik bedacht omdat ze op de groepsfoto's om de middelste drie afvallen en als Karin afvalt dan klopt dat niet meer!)
Erik TKS heeft nog een leuke hint die tot nu toe klopt wat betreft de introductiefilmpjes. Die wijst Anna aan als komende afvaller.
De volgorde is namelijk: 1. Art, 2. Miryanna, 3. Jan, 4. Anna, 5. Patrick, 6. Hanna, 7. Horace, 8. Soundos, 9. Pepijn en 10. Karin. De kandidaten vallen hier af in paren waarbij na elk paar vijf verder wordt gesprongen:
6. Hanna, 7. Horace
(1)2. Miryanna, 3. Jan
volgende overslaan want geen exit dus strike (1)8. Soundos, wel 9. Pepijn
Kom je dus als volgende afvallers (2)4. Anna, 5. Patrick
simpeler: de eerste vier afvallers stonden aan de rechterkant van de groepsfoto op de officiële site van de AVRO, en de laatste vier afvallers stonden aan de linkerkant van de groepsfoto
(http://i56.tinypic.com/2qmiznk.jpg)::rofl:: Ik vind het er op die foto net uitzien als of Art een handpop van Patrick is. Dat Patrick met zijn arm het hoofd en de mond van Art kan bewegen en zo...
::rofl:: Ik vind het er op die foto net uitzien als of Art een handpop van Patrick is. Dat Patrick met zijn arm het hoofd en de mond van Art kan bewegen en zo...::rofl:: whahhaha, idd
... en dat was natuurlijk ook een beetje zo, als sommige van onze aannames waar zijn. :P
mmm maar waarom zouden ze soundos een hint naar de afvallers en de mol laten geven?