Realitynet - Realitynet.org
Oudere seizoenen => Online spellen => The Virtual Mole 2010 => Topic gestart door: Daisy op 3-01-2011, 22:24:33
-
Naam: Kevintuut
Leeftijd: 17 jaar
Geslacht: Man
Nationaliteit: Nederlands
Een dag niet gelachen is een dag niet geleefd. Kevintuut houdt van lachen en is sociaal. Hij ziet voor zichzelf zeker een rol als gangmaker van de groep weggelegd. Maar hij ziet het spel vooral als een test voor zichzelf. Hij houdt helemaal niet van veranderingen en kan behoorlijk eigenwijs zijn. Daarnaast heeft hij een enorme hoogtevrees. Zijn dat wel goede eigenschappen voor een Mol? Of is dit alles slechts een act van iemand die de boel flink kan belazeren? We zullen het vanzelf merken.
-
ik ben egt super blij dat ik mee mag doen egt bedankt
-
Leuk dat je mee doet! Veel plezier bij de zoektocht naar de mol!
-
dankje jij ook
-
ik ben egt super blij dat ik mee mag doen egt bedankt
Leuk een nieuweling veel succes he hier en doe je best!
-
Hoogtevrees he ::vergroot:: ;)
-
Veel suc6! ::tandpastasmiley::
Wie weet moet er op die "tuut" niet staan Kevin "de virtual mole" ;) Jij bent alvast mijn schot voor de boeg - mol ;)
-
*** Ycaris gaat achteloos naast Kevintuut zitten. ***
Hé Kevintuut, alles goed? En wat is eigenlijk jouw lievelingskleur? ::vergroot::
-
mijn lieverlings kleur is geel:P
-
::zwaai:: ::zwaai::
dag Kevin, jammer dat je er al zo snel uit lag :(
-
::zwaai:: ::zwaai::
dag Kevin, jammer dat je er al zo snel uit lag :(
-
Dag Kevin! Jammer dat je niet verder mee op reis kan!
-
:( Echt super jammer dat je weg bent!
had je een veel langer avontuur gegund! ::zwaaisip::
-
Hè wat rot voor je: als eerste er uit. Dat is toch de nachtmerrie van elke deelnemer :(
Jammer dat ik niet echt tijd hebben gehad om je een beetje te leren kennen. Kom je een keer naast me zitten in de Globetrotter? (Kun je me meteen vertellen hoe jouw mollijstje eruit zag ::hypocriet::)
-
Jammer kevin, als eerste eruit is niet leuk :(
-
Balen joh :-\\
-
Ja heel jammer Kevin denk dat de forummers je wel beter had leren kennen vind wel jammer dat dan uitgerekend jij als eerste eruit ligt. ::jaja:: ::zwaai::
-
ik baal enorm.
maar ik ben vooral dankbaar dat ik mee mocht doen.
dus bij deze iedereen bedankt
en suc6 verder
-
Hoi Kevin!
Ik vind het super jammer voor je dat je 't spel nu al hebt moeten verlaten! Hoop dat je je die korte tijd toch hebt geamuseerd! ::tandpastasmiley::
Ik vond je alvast een fijne kandidaat! ::hug::