Verder ga ik eens terugkijken op welk moment ze dat eindpunt zien van die opdracht in die winkelstraat. Want dat moment is ook cruciaal natuurlijk. Heeft die mol me daar even gefaald :D
Wat een leuke aflevering! De opdracht met de camera's vond ik echt super vet. Ik ben wel confused dat Margriet 500 euro binnen gehaald heeft, maar ik blijf toch nog even bij haar
Al hou ik van tussendoor stukjes, deze aflevering met weer 3 opdracht vond ik weer super leuk. Leuke opdrachten en super spannend wie er uit zou gaan. Verder nog even alles laten bezinken.
Net in Moltalk: titel van de aflevering is 'onderaan'. Op een gegeven moment gaat de camera van boven aan de berg naar beneden. Wie staat er onderaan? Margriet.
Margriet is toch geen optie meer? Martine ging vol op Margriet. En aangezien Marlijn niet op Margriet zit maar vol op Rik, had Marlijn toch moeten afvallen als Margriet de Mol is?
Martine ging NIET vol op Margriet. Ze zegt dat ze hoopt dat Margriet het is, dat is iets heel anders dan op Margriet stemmen.
En waarom zou ze dan op iemand anders gaan als ze hoopt dat het Margriet is? :P
En wéér Margriets pink die zo raar doet op de groepsfoto... Iemand ideeën?Alleen een heel ver gezochte:
Leukere aflevering als de vorige idd!
Alleen de eerste opdracht was in 30 minuten echt onmogelijk! Serieus.. Om precies op dat bedrag uit te komen binnen die tijd is echt niet te doen..
Leukere aflevering als de vorige idd!
Alleen de eerste opdracht was in 30 minuten echt onmogelijk! Serieus.. Om precies op dat bedrag uit te komen binnen die tijd is echt niet te doen..
Omdat ze bij het gesprekje met Art zegt dat ze alles op hem heeft ingezet. Hem klinkt niet echt als Margriet. ;)
Ik heb het terug gekeken en zegt ik heb het risico genomen om helemaal op 1 te zitten. Daar heb ik de hele tijd op gezeten en ik dacht echt dat ik goedzat. . Dus toch op margriet denk ik gezien eerdere biechten
Leuke aflevering ::bravo::
Ik vind dit seizoen echt top. 3 leuke opdrachten, de eerste was vooral erg leuk, maar (te?) moeilijk.
Margriet blijft mijn mol vanaf afl. 5, die €500 was een schijnbeweging, denk ik. Enigsinds blij dat Martine eruit is, ik vond haar toch een beetje saai, maar dat ze geemotioneerd was bij haar vertrek maakte dan toch veel goed.
Geen finalevrijstelling a.u.b. Tygo hoorde in die finale destijds, niet Freek. Dat was super oneerlijk naar mijn inzien en ik hoop niet dat zoiets nog eens gebeurd ::regenboog::
En waarom zou ze dan op iemand anders gaan als ze hoopt dat het Margriet is? :P
Wat mij opviel in het begin van de aflevering, wanneer ze de beelden van de vorige week lieten zien:Dit viel mij ook op ja. Erg sterke aanwijzing ::ok::
- Ze lieten van bijna iedereen stukjes zien van "I'm the mole" bij de "Ik ben de Mol" opdracht
- Bij Margriet, die als laatste aan de beurt was volgens de terugblik, werd "Don't believe a word of what they were saying" gebruikt.
Hintje naar Margriet? Aangezien dan letterlijk zegt dat je de andere kandidaten niet moet geloven, omdat zij de enige echte Mol is? ::tandpastasmiley::
OnderaanHaha, precies wat ik ook dacht Thiago! Onderaan, de mol aan het woord....Marlijn is niet mijn mol, maar als ze het is: chapeau! Wat kan zij goed acteren, ze komt zo kandidaats over. Maar ook molse acties...
Meteen begint Marlijn aan het begin van het programma met een verhaal over de laagte van het bedrag wat ze tot nu toe hebben verdiend. In vergelijking met de voorgaande 14 jaargangen van WIDM staat de huidige pot Onderaan de lijst.
Een feitje die de Mol even met ons wilde delen...
Ik heb het terug gekeken en zegt ik heb het risico genomen om helemaal op 1 te zitten. Daar heb ik de hele tijd op gezeten en ik dacht echt dat ik goedzat. . Dus toch op margriet denk ik gezien eerdere biechten
Het lijkt mij dus aannemelijk dat iedereen deze test op Margriet heeft ingezet, inclusief Martine.
Waarschijnlijk voelt mol Margriet dit goed aan en besluit zichzelf minder verdacht te maken door 500 euro binnen te halen. ;D
Niet mee eens.. zie de pot :P
Als nu al iedereen op de mol zit heeft de mol het wel erg slecht gedaan hoor.....
Nu al? Als je dat bij aflevering 5 had gezegd was ik het met je eens geweest, maar we zitten al in aflevering 8 hoor.
Er zijn genoeg mollen geweest waarbij de laatste 3/4 al wisten wie het was. Dus zo gek vind ik het niet.Als je als kandidaat doorgaat op basis van je score op een test, je naarmate het spel vordert steeds minder moet gaan spreiden en bovendien waarschijnlijk meer dan de kijker weet over het stemgedrag van de afvallers, moeten de spelers die nu nog in het spel zitten inderdaad een redelijk idee hebben van wie de mol is.
Behalve als je Freek heet...::rofl::
Haha, precies wat ik ook dacht Thiago! Onderaan, de mol aan het woord....Marlijn is niet mijn mol, maar als ze het is: chapeau! Wat kan zij goed acteren, ze komt zo kandidaats over. Maar ook molse acties...
Het was erg lachen, de dames probeerde hem uit te lokken terwijl ze je juist van Rik af wilden.
Rik kreeg zijn waarschuwing in mijn theorie een waarschuwing en dan 2 weken later weg. Maar Kan ook Frits sissing zijn, de winnaar dus en met dank aan ze zelf 1500 minder. Zat wel heel erg veel Chris en Merlijn in de gaten te houden. Merlijn om zelfde reden als zij hem in de gaten houdt en Chris als Mol. Als hij dus vertrekt zou hij wel is op Chris gestemd hebben terwijl het Margriet is. Chris of Margriet is de mol. Martine volgende week weg en dan Merlijn of Rik. Mocht Merlijn toch bij de laatste drie zitten en dus op Margriet zitten, verliest ze toch van Chris. In alle twee gevallen bedoelde Magriet met ''We'' verliezen die 2000 haar zelf: Als winnaar 2000 minder en als Mol 2000 te veel. Voor nu dus: Margriet als de mol, Chris de winnaar, Rik de verliezer (Marlijn backup verliezer) en Martine volgende week weg.
Als je als kandidaat doorgaat op basis van je score op een test, je naarmate het spel vordert steeds minder moet gaan spreiden en bovendien waarschijnlijk meer dan de kijker weet over het stemgedrag van de afvallers, moeten de spelers die nu nog in het spel zitten inderdaad een redelijk idee hebben van wie de mol is.
Verder: Ik erger me er dood aan dat ik zeker wist dat Margriet de mol is maar dat ze dat geld toch pakt.
Martine zat duidelijk op een Man als Mol (Chris) en Art vond het echt jammer voor haar en kon natuurlijk niks zeggen.
Vorige keer na aflevering 7Ze heet Marlijn.
Merlijn kreeg nu het Skyfall deuntje. Merlijn is dus de verliezer geworden (Met dank aan haar envelop van volgende week, gewoon een antwoord op één of meerdere van de 40 vragen.) en Rik laatste afvaller/back up verliezer. Van links na rechts: De back up Verliezer (Rik = 1ste in de leader) De mol (Margriet), de winnaar (Chris, één na laatste kandidaat in de leader) en de verliezer (Laatste in de leader na Chris = Merlijn)
Ze heet Marlijn."What's in a name"... ;D
Raar detail, waar we ook echt niets mee opschieten in de speurtocht naar de mol,.....Is denk ik gezichtsbedrog. De jokers liggen denk ik niet helemaal recht op elkaar, maar de bovenste iets meer schuin richting camera, waardoor hij groter lijkt.
maar het lijkt hier toch echt of de ene joker groter is dan de andere,...... vreemd toch?
Jazeker, viel op! Maar waarom; geen idee...
maar het lijkt hier toch echt of de ene joker groter is dan de andere,...... vreemd toch?
Raar detail, waar we ook echt niets mee opschieten in de speurtocht naar de mol,.....
maar het lijkt hier toch echt of de ene joker groter is dan de andere,...... vreemd toch?