Het klopt, dat Microsoft deze maatregel heeft genomen. Aan de andere kant: de chatkanalen van Realitynet worden ondersteund door IRC.BLITZED.ORG, dus die twee dingen hebben (gelukkig) niets met elkaar te maken.
Ik vind het ook jammer dat Microsoft/MSN deze maatregel moet nemen, aan de andere kant kan ik het goed begrijpen. Ook hier blijkt maar weer eens, hoe een kleine minderheid het meent te moeten verpesten voor een grote meerderheid die op een leuke manier via de chat contact met anderen zoekt.
Maar als de maatregel verband houdt met de bescherming van kinderen, kan ik 100 procent achter deze maatregel staan. De chats via Realitynet vormen gelukkig een positieve uitzondering. Ik praat nu voor mijzelf, hoewel ik graag geloof dat degenen die dit lezen, het in principe met mij eens zullen zijn.