Eigenlijk had Spacy niet moeten zeggen wie de stoker was, hierdoor heeft hij de wolven best wel wat info gegeven.
Het achterhouden van informatie zou wat mij betreft alleen maar tot meer verwarring leiden waar slechte rollen misbruik van konden maken. En uiteindelijk heb ik maar heel weinig gedeeld wat niet iedereen zelf ook had kunnen bedenken.
![Hilarisch ::rofl::](https://www.realitynet.org/Smileys/widm/COL.gif)
Ik was er al die tijd vanuit gegaan dat er sowieso nog een Fanatiekeling in het spel zou zitten. Wie weet komt die toch nog tevoorschijn. Maar zo niet, dan vind ik dat we als burgers best wel weinig tools hadden dit potje.
![Lips Sealed :-X](https://www.realitynet.org/Smileys/widm/lipsrsealed.gif)
Vooral het niet rechtstreeks mogen claimen van je rol is een nadeel. Mede daarom ben ik maar gewoon zo open mogelijk geweest omdat ik met mijn rol zowat de enige bron van informatie ben voor burgers.
Ik heb alles gedeeld wat ik weet, maar niet alles wat ik vermoed. Ik heb zelf ook nog bepaalde conclusies getrokken waarvan ik hoop dat de burgers daar zelf ook over hebben nagedacht en de bad guys niet. Maar goed, van wat ik begrijp hangt ons verdere lot volledig af van een eerdere keuze van Mitch.
![schijnheiligerd ::hypocriet::](https://www.realitynet.org/Smileys/widm/hypocriet.gif)