Arijan van Bavel, beter bekend onder zijn artiestennaam Adje, groeide op in een katholiek gezin in het Brabantse Molenschot. Toneel spelen zat er bij hem al vroeg in. Als kleine jongen speelde hij al vaak zelfbedachte toneelstukjes samen met zijn jongere zus. Op twaalfjarige leeftijd begon hij als jeugdspeler bij de musicalwerkgroep voor jonge talenten Star, onder leiding van Frank Sanders.
In 2003 studeerde Arijan af als dramatherapeut aan de Hogeschool van Arnhem en Nijmegen (HAN) in Nijmegen. Hierna ging hij studeren aan de Kleinkunst Factory in Tilburg. Vanaf zijn 18de werkte hij op de Efteling in bij de afdeling entertainment. Vanaf 2000 tot 2005 speelde hij de rol van Appie Janssen bij De Enige Echte Efteling Fanfare (afkorting: DEEEF). In dat zelfde jaar richtte Arijan de Zingende Decoupeerzaag op. De onderneming groeide in vogelvlucht binnen de kortste keren leverde de Zingende Decoupeerzaag per seizoen producties aan circa 5 tot 8 parken in Nederland.
In 2004 heeft Arijan Adje ontwikkeld. Met dit typetje maakte hij een theatervoorstelling. Omdat deze voorstelling niet van de grond kwam, stuurde hij een mail gestuurd naar het televisieprogramma “Mooi! Weer De Leeuw!”. “Lieve Paul, ik ben Adje en wij zouden graag een liedje spelen voor onze dirigent die 40 jaar bij de vereniging zit.” Toen de wens door De Leeuw behandeld werd ontstond er tussen Adje en zijn compagnon Theo verwarring over de dirigent. Want zat deze nu 40 jaar bij de vereniging of was hij 50 jaar geworden? Adje kwam er niet meer uit en De Leeuw besloot dat Adje samen met Theo en de leden van de Zingende Decoupeerzaag de week erna maar terug moesten komen voor het liedje voor de dirigent.
Thuisgekomen na de opname had De Leeuw wel zijn vragen over de echtheid van Adje en besloot op onderzoek uit te gaan. Al snel kwam hij erachter dat achter Adje eigenlijk acteur Arijan van Bavel schuil gaat. Besloten werd om de site van de Zingende Decoupeerzaag offline te zetten. En werd besloten dat de Leeuw de act van Adje gewoon met hem meespeelde. Het publiek was dan ook in eerste instantie niet op de hoogte en men liet het publiek dan ook in de waan over het echte verhaal van Adje. De Volkskrant onthulde uiteindelijk wie Adje werkelijk was. Adje werd De Leeuws vaste sidekick en ondersteunde hem bij het vervullen van wensen.
Na een tijdje kreeg Adje een eigen item in het programma met de naam Adje’s A-team. In Adje’s A-team konden kijkers vrienden worden met Adje. Daarvoor konden kijkers een mailtje sturen met daarin een wens of opdracht die ze graag met Adje zouden uitvoeren. De wensen en vragen werden dan uitgezocht en mensen die gekozen werden mochten indien zij waren uitgekozen naar de studio komen. Adje heeft in Adje’s A-team dan ook allerlei opdrachten vervuld van verkleed als witte boon in tomatensaus springen tot sumo worstelen. Arijan was nooit op de hoogte van de wensen er werd er tijdens de opnames mee geconfronteerd zodat hij kon improviseren.
Op 29 mei 2010 was de allerlaatste uitzending van Mooi! Weer de leeuw, hierna stopte de de samenwerking tussen Van Bavel en de Leeuw.