In aflevering 5 zat ze twee keer in de foute molpositie.
Op de trampoline en bij de fruitopdracht.
De springers konden een fout veinzen en kleur wisselen.
De niet fruitopdrachters die op het pad bleven wachten, besloten over de score.
En Sarah had deze aflevering een oortje, dus ook bij de fruitopdracht en het tankstation.
Gewoon een kandidaat die Michèle.
Bij de trampoline heb je invloed over alle springers. Hoe meer vragen, hoe groter de kans dat het fout gaat bij meerdere kandidaten.
Bij een mol bij de parachutisten kan het zomaar zijn dat Michèle na 1 keer al raak schiet en Alexy na 2 keer. Resultaat: iedereen is 100% zeker van zijn vragen en de mol kan absoluut niet meer mollen, want bij 1 of 2 vragen toch van kleur wisselen, terwijl er drie andere springers zijn die 100% zeker zijn van hun vragen, dat kan je als mol niet maken. Dan zit iedereen direct op jou.
Bij de fruitopdracht: de kandidaten krijgen de lijst met de te herkennen personen. Die waren nu ook weer niet zo moeilijk. In het slechtste geval kiezen de kandidaten die de score moeten inschatten voor een 3/5...misschien een 2/5, maar zeker geen 0/5. Dus hoezo is deze positie slecht voor Michèle?
Nimrod die begint te lopen, zodat iedereen begint te lopen, dat is pas onmols. Je loopt toch altijd minstens dubbel zo hard dan wanneer je wandelt. Dus redeneren: ah, hij wil zo snel mogelijk de tijd doen aftellen, dat klopt gewoon niet. Ze wandelen misschien nog geen 5km/h. Iedereen kan wel enkele 100m tegen 10km/h lopen en ws sneller, zelfs in die hitte.