Ik heb de 'hint' in de trailer die destijds door Klaartje was gevonden toch nog eens onder de loep genomen. Het is namelijk zo dat van de drie kandidaten die daar te vinden waren (Els, Michèle, Alexy) er daadwerkelijk twee in de finale zitten. Daarnaast stond de naam van Els ook nog in spiegelbeeld en op de plek waar op de voorpagina nu gewoon 'Mol' staat. Allemaal bewust gedaan, en ik dacht eerst lange tijd gewoon een enorme red herring omdat Els vroegtijdig afviel.
Maar ik vind dat toch wel raar, al die moeite om dit te verstoppen met een kandidaat die maar 4 afleveringen meegaat als red herring en twee andere kandidaten die daadwerkelijk de finale halen. Ik heb daarom het idee dat 'ie misschien nog verder gaat. Els is uiteraard niet de Mol, maar misschien is de Mol wèl het
spiegelbeeld van Els.
Als we naar de groepsfoto kijken, valt er iets op aan de voorste rij. Alle zes kandidaten op de voorste rij staan met hun armen over elkaar. In 5 van de 6 gevallen met de linkerarm boven de rechterarm. Alleen Sarah niet. Zij heeft juist haar rechterarm bovenop liggen, in spiegelbeeld dus.
Als je verder kijkt naar de handen van Els, zie je dat de wijsvinger van haar linkerhand opvallend ver gespreid staat. Sarah doet dit ook, maar dan dus met haar rechterhand. Voor de andere hand lijkt dit ook zo te zijn. Wijsvinger wat verder, middel- en ringvinger juist dicht op elkaar.
Helemaal 1 op 1 is het niet (lijkt me ook bijna niet mogelijk), maar bij Els en Sarah komt het spiegelbeeld verreweg het best overeen.
