Ik zou als kandidaat dus nooit mijn mol als eerste wegsturen. Die gaat sowieso toch wel door. Dan liever aansturen op een kandidaat met pasvragen weg.
Ook niet als je zelf voor geld gaat, die 2 hebben azen.
In elk geval was het noodzakelijk dat er minstens 1 joker in het spel zat en dat iedereen dat wist. Mochten Sarah en Michèle de aas hebben gekozen en de mannen de andere kaart was er enkel geld en werd het gokken wie wat had. Iedereen een schok, iedereen kakkerlakken. De kans dat voor 5000 wordt gegaan is dan ook veel groter, die joker moest er dus in.
Daarom is de positie van Sarah mols om als 2de bij Gilles te komen. Alexy kan de eerste hebben, zij kiest zeker een joker. Michèle die als laatste gaat heeft daar geen invloed meer op, de jokers kunnen al weg zijn en niet gekozen.